Шезлонг являє собою крісло, яке має регульовану спинку. Його виготовляють абсолютно з різних матеріалів. Придбати пляжний шезлонг, який є важливим атрибутом для відпочинку – означає забезпечити собі комфортне проведення часу. У нашій статті, ми розповімо вам про різновиди шезлонгів. Залишайтеся з нами!

До речі, якщо вас цікавить магазин сантехники купить сантехнику ви можете на сайті vankom.su за вигідними цінами.

Отже, така конструкція є незамінною в літній період. Її можна розташувати неподалік від басейну або моря. Вона вигідно підкреслює ландшафтний дизайн. Дуже зручною вважається складна модель. Зазвичай для виготовлення шезлонга для вулиці використовують пластик, штучний ротанг, метал. Всі вони відрізняються своєю довговічністю, функціональністю і доступною стійкістю. Що стосується дерев’яних шезлонгів, то вони можуть бути або одномісними, або двомісними. На них регулюються підлокітники. Як матеріал використовують модрину, клен та інші породи, які мають досить щільну структуру. Після виготовлення деревина обробляється спеціальним просоченням, яка здатна забезпечити вироби від різних деформацій. Пластиковий шезлонг є не дорогим і ексклюзивним предметом відпочинку. Завдяки тому, що пластику можна надати абсолютно будь-яку форму, набагато зручно виготовляти його в різних дизайнах. Він зможе прослужити близько п’яти років. Металевий шезлонг вважається найнадійнішим, тому, що матеріал просочують спеціальними просоченнями, які забезпечують йому тривалий термін служби. Можна звернути увагу і на комбінований шезлонг, він включає в себе різні матеріали. Наприклад якщо каркас складається з алюмінію або дерева, то на нього зверху натягується текстиль. Конструкція шезлонга при цьому може бути різною. Це можна бути як крісло, на якому буде регулюватися спинка, що дозволить змінювати позицію спинки. Ви можете досить зручно використовувати його для різних цілей.

Завдяки подвійний конструкції, з’явилася можливість провести час зі своєю другою половинкою. Вона представляє із себе модель, в якій знаходяться дар сидіння. Для підвищення комфорту, підійде варіант, в якому буде знаходиться дах. Це максимально захистить від сонця.