Пластикові вікна користується високим попитом у власників нерухомості.

Їх активно встановлюють, як в багатоквартирних, так і приватних будинках. Величезна кількість організацій, що спеціалізуються на виробництві та виконанні монтажу пластикових вікон змушує людей всерйоз задуматися над характеристиками, за якими стоїть здійснювати вибір пластикових вікон.

Вибираючи пластикові вікна, необхідно зверни свою увагу на їх наступні характеристики:

  • Якість профілю. Як правило, для звичайної квартири, або будинку, що знаходиться в середній широті нашої країни досить установки профілю шириною 70 мм. Зазвичай більш широкий профіль застосовується рідко і встановлюється в регіонах з суворими кліматичними умовами.
  • Склопакет. Вибір склопакета залежить від типу приміщення, куди планується установка вікон. Зазвичай, для установки пластикових вікон в житлові приміщення використовуються мінімум подвійний склопакет, для нежитлових приміщень – одинарний.
  • Фурнітура. Саме цей критерій є тією частиною пластикових вікон, на якій категорично не рекомендується економити. Адже саме фурнітура вікон регулярно піддається навантаженню. Дешева фурнітура сумнівної якості швидко вийде з ладу, що може проявитися в заклинювання замків, поганому прилягання стулок, поломок ручок і т. д.