Для комфортного розташування відвідувачів у барах, кафе і ресторанах потрібні комфортабельні стільці.

Від цього нюансу залежить не тільки зовнішній вигляд оформлення приміщень, але і зручність клієнтів під час відпочинку. У процесі інтенсивної експлуатації вони піддаються регулярному навантаженні, тому моделі повинні бути міцними і надійними.

Нюанси при виборі дерев’яних і м’яких стільців для ресторану

В першу чергу варто вибирати дерев’яні стільці відповідно до інтер’єру ресторану або кафе, щоб вони гармоніювали між собою. Також можна зробити їх яскравим акцентом. Моделі, виконані в класичному стилі стануть універсальними.

Візитною карткою ресторану вважається меблі, і зокрема, стільці. У разі, якщо інтер’єр виконаний в стилі кантрі, буде доречною масивні меблі з натуральної деревини. Її можна доповнити красивими чохлами з текстилю.

Актуальними залишаються і м’які стільці, оббивка яких виконана з міцних зносостійких матеріалів. Вони повинні мати просторі розміри, широке сидіння, підлокітники і м’яке оформлення, які дозволять клієнту в повній мірі насолодитися відпочинком.

Стільці для барів і кафе

Для кафе коштує доглянути прості стільці з твердим сидінням без підлокітників. Таким чином, можна заощадити простір, що дозволить збільшити кількість посадкових місць і поліпшити прохідність. Тут ведуться дружні посиденьки і розмови по душам, тому і меблі повинні бути практичною.

При виборі стільців для вуличного бару стоїть доглянути варіанти зі стійким становищем. Великий вибір представлений в онлайн-каталозі сайту. Це можуть бути високі стільці або крісла, що обертаються з підніжками і спинкою. Головним аспектом при виборі є міцність, так як в барі може бути різна публіка, а меблі повинна витримувати будь-яке навантаження і механічні пошкодження.

В результаті великого потоку людей, на їх поверхні можуть з’являтися забруднення різного характеру. Оббивка виробів повинна бути практичною і легко чиститься.