Кухонні меблі регулярно відчувають на собі вплив різноманітних негативних факторів. Не кожен матеріал витримає різкі зміни температурного режиму, бризки жиру, пари.

Варто подивитись фасади для кухні із МДФ, які популярні в наш час. Розглянемо їх особливості докладніше.

Переваги фасадів із МДФ

Матеріал екологічно чистий, він не виділятиме в повітря шкідливі компоненти. Панелі гарнітура надійно захищені від гниття. На поверхнях не з’являтиметься пліснява, так що ви не зіткнетеся з неприємними сюрпризами.

Серед переваг кухонних фасадів із МДФ можна виділити:

  • високий рівень міцності матеріалу;
  • несхильність до МДФ зношування;
  • екологічна чистота матеріалу; відсутність у складі шкідливих речовин;
  • стійкість до різких змін температурного режиму;
  • стійкість до підвищеного рівня вологості.

Кухонні фасади із МДФ прослужать понад двадцять років. Вони не втрачають початкової форми, а також залишаються такими ж якісними. Вартість таких виробів є прийнятною, витрачати велику суму грошей на облаштування кухні не доведеться. МДФ дасть можливість створити абсолютно будь-який інтер’єр кухні, оскільки асортимент відтінків матеріалу широко варіюється.

Правила догляду за фасадами із МДФ

Щоб надовго зберегти презентабельний вигляд меблів, варто пам’ятати про правила догляду за нею:

  1. Виключити появу подряпин та інших деформацій можна, якщо протирати фасади серветками із фланелі чи мікрофібри. Крім цього, чудовим рішенням буде використання софт-бавовни.
  2. Ніколи не очищайте фасади із МДФ абразивними засобами. Не підійдуть і щітки, щетина яких є досить жорсткою.
  3. Слідкуйте за тим, щоб до складу засобу не входили всілякі реактиви. Спирт та хлор шкодять матеріалу. Фасад із МДФ може втратити свій презентабельний вигляд.
  4. Не можна користуватися миючими засобами із сильною дією. Вони негативно впливають на первісний відтінок фасаду. Для очищення меблів підійде звичайне рідке мило.
  5. Варто відмовитись від використання поліролей. Вони сприяють нагромадженню жиру на поверхнях, тому очистити їх буде складно.

Набагато простіше запобігти забрудненню, ніж потім займатися їх усуненням. Саме тому дбайливо експлуатуйте меблі, намагайтеся відразу ж протирати плями, що з’явилися. Завдяки цьому вироби надовго збережуть свій первісний презентабельний вигляд.