Іноді кухні замовляють за індивідуальним проектом в разі потреби.

Але цей шлях придбання кухні також дозволить отримати кухню унікальну і неповторну. Готових комплектів меблів пропонується в магазинах дуже багато, але для кухні нестандартного або маленького розміру знайти відповідні меблі дуже непросто.  Адже тільки кухня на замовлення дає можливість отримати саме таку, про яку ви мріяли. Вона буде не тільки красивою, але і дуже зручною, де можна розмістити всю побутову техніку і посуд найзручнішим для людини способом.

Крім зовнішнього вигляду, форми і розмірів можна вибирати оздоблювальні матеріали, яких пропонується у великому асортименті. Різноманітними можуть бути і конструкційні рішення.

 При розробці проекту кухні враховують найменшу особливість приміщення. Для цього його ретельно вимірюють. Проектують так, щоб користь була від кожного сантиметра площі. Це дуже важливо для тих квартир, де маленькі кухні, яких ще дуже багато в нашому житловому фонді. Проектувальники враховують кожне побажання клієнта, щоб отриманий проект був затверджений замовником. Побажання можуть стосуватися кожної дрібниці: від кількості і розмірів ящиків і полиць, то колірного рішення і типу з’єднань.

Можливість зробити кухню на замовлення дуже важливо, тому що кухня давно перестала бути місцем приготування їжі. Сучасна кухня – це місце спілкування з сім’єю і друзями. У затишній і комфортній кухні так приємно посидіти з родинними, неквапливо попиваючи чай з пирогом. Але так як у кожного свого уявлення про комфорт і затишок, то неможливо задовольнити всіх, створивши єдиний стандарт меблів.

Саме на кухні господиня будинку проводить найбільше часу: спочатку за цим їжі, потім спілкуючись зі своїми домочадцями. Для гарного настрою і самопочуття господині дуже важлива правильна організація внутрішнього простору кухонного приміщення.

Домогтися поєднання комфорту, затишку і зручності зовсім не просто. Це під силу тільки професійному та досвідченому фахівцеві, якого можна знайти тільки на фірмі, яка займається виготовленням кухонь на замовлення. Звернутися за допомогою до фахівців доводиться по цілому ряду причин:

1. якщо вам не пощастило стати власником квартири з маленькою кухнею;
2. якщо ви не змогли знайти кухню, яка б вам підійшла;
3. якщо стіни мають значні дефекти і нерівності;
4. якщо якість пропонованих кухонь вас не влаштувало;
5. якщо ви хочете мати кухню не таку як у друзів і знайомих.