Ви хочете, щоб кухня стала більш функціональною та комфортною? Це важливий момент, оскільки господині проводять у цьому приміщенні більшу частину вільного часу.

Радимо вибрати дивани для кухні. На що звернути увагу рід час вибору виробу?

Головні вимоги до кухонного дивану

Будь-які меблі, які встановлені на кухні, повинні бути практичними у догляді. Регулярний процес приготування їжі стає причиною появи плям на поверхні оббивки. Також меблі повинні бути привабливими, відповідати загальному дизайну приміщення.

Інші вимоги до кухонних диванів такі:

  1. Каркас меблів має бути посиленим. Тільки в такому випадку вона витримає вагу всіх членів вашої сім’ї, не буде деформуватися з часом.
  2. Оббивка має бути зносостійкою. Зверніть увагу на матеріали, які не поглинають сторонні запахи. Відмовтеся від велюру, також інших матеріалів, схожих з ним за параметрами. Краще купувати дивани з оббивкою зі штучної шкіри. Добре, якщо матеріал доповнений просоченням на основі тефлону.
  3. Уточніть, як саме було пофарбовано матеріал. Всі фарби повинні бути безпечними для здоров’я людини, тому що кухня – це місце, де панує підвищений температурний режим.
  4. Оптимальним варіантом будуть кухонні дивани, що доповнені механізмом трансформації. Завдяки цьому у вас буде можливість легко перетворити предмет меблів на додаткове спальне місце.

Зверніть увагу на всі вищеописані вимоги, щоб вкласти свої гроші у вигідну покупку. Якщо потрібно, зверніться за допомогою до консультантів магазину, які нададуть відповіді на запитання.

Поради щодо вибору кухонного дивана

Якщо вас цікавлять такі меблі, зверніть увагу на наступні критерії її вибору:

  • вибирайте диван, який стане вдалим доповненням та завершенням загального інтер’єру кухні;
  • зверніть увагу на моделі, доповнені полицями та висувними ящиками, так як це можливість не захаращувати цінний простір невеликої кухні;
  • заздалегідь зніміть необхідні виміри, щоб підібрати кухонний диван із відповідними габаритами;
  • каркас меблів повинен бути виконаний із міцної деревини або надійного металу, оскільки такі матеріали стійко витримують максимальні навантаження.

Зверніть увагу на ці поради, щоб отримати кухонний диван, який задовольнить ваші очікування. Такі меблі подарують максимальний рівень комфорту кожній господині!