Сучасні житлові будівлі не завжди можуть похвалитися кухнями з великою площею.

Люди, купуючи нові квартири, намагаються по максимуму використовувати вільний простір і скористатися деякими хитрощами. Так, якщо місця на кухні мало, можна розглянути варіант покупки дивана з розкладний конструкцією.

Переваги розкладного дивана

Розкладний диван, який має спальне місце в будь-якому випадку має перевагу перед простою конструкцією. Виділяють такі особливості:

  • можливість відпочити в обідню перерву;
  • додаткове спальне місце в квартирі на випадок ночівлі друзів або приїхали в гості родичів;
  • якщо квартира невелика, то кухня з розкладним диваном може стати особистим кабінетом, зоною відпочинку, кімнатою для кого-небудь з членів сім’ї.

Будь-меблевий магазин запропонує широкий асортимент в різної цінової категорії на будь-який бюджет. Сучасні покупці воліють замовити розкладні дивани на сайті меблевого магазину, де вони можуть самі перегорнути каталог і за допомогою фільтра вибудувати запит на конкретні моделі.

Різновиди розкладних диванів для кухні

Істота безліч різних моделей кухонних диванів-ліжок:

  • диван-лава – ідеальний варіант для інтер’єру з мінімалістичним дизайном;
  • дельфін – механізм розкладання зазвичай використовується в кутових диванах;
  • книжка – найпростіший спосіб розкласти невеликого розміру диванчик;
  • єврокнижка – найчастіше застосуємо такий механізм до невеликих моделям (наприклад, до тих же кутовим варіантів), у яких додатково є короб для зберігання кухонних дрібниць;
  • акордеон – в разі, коли користуватися спальним місцем доводитися часто, вибирається такий механізм, з яким впорається будь-який – легким рухом руки за петлю тягнеться нижня частина на себе.

При виборі розкладного дивана важливо звернути увагу на матеріал, з якого він зроблений. Ціна довговічність і практичність вибирають натуральну шкіру, яка проста в догляді. Кожзам як альтернатива дорогою оббивці після тривалого періоду, зате за ціною доступна кожному бюджету. Противники шкіри можуть вибрати собі до душі бавовняний матеріал з додаванням поліестеру або флока – гігроскопічний і стійкий до механічних впливів. А хто хоче отримати привабливу обробку, той купить диван з жаккардової тканини.