Робочий кабінет – це “візитна картка” начальника. Навіть якщо приміщення оформляється вдома, воно все одно повинно бути стильним і функціональним.

Стиль хай-тек відповідає цим вимогам, підходить сучасним, активним людям. Детальніше розповість ця стаття. А після її прочитання, можна вибрати меблі.

Характерні риси

Термін “хай-тек” зародився в 1970 роках. Перекладається він, як “високі технології” і повністю відповідає своїй назві. Для цього стилю характерне використання сучасних рішень і матеріалів. Головна риса – функціональність, зручність, використання новітніх технологій. Корисний простір, без зайвих декоративних елементів. Ідеальне рішення для офісу або кабінету. Через відсутність декору, кому-то цей стиль здасться нудним і сірим. Але він однозначно сподобається прихильникам мінімалізму. Допоможе налаштуватися на серйозний, робочий лад і зосередитися. Вибираючи цей напрямок для оформлення кабінету, можна не бояться, що якісь елементи будуть відволікати увагу. Лінії повинні бути чіткими, симетричними. Важливу роль відіграє і сучасна техніка. Наприклад, вбудований комп’ютер, голосове керування, автоматичне освітлення.

Вимоги та поради щодо вибору меблів

З матеріалів, добре підходить шкіра, темне дерево, керамограніт, відблиски скло і метал. Поверхні столів, шаф, тумб, повинні бути рівними і гладкими. Без рельєфу, візерунків і різьблення. Натуральні матеріали прийнятні, але їх повинно бути менше. Перевага віддається пластику, металу. Оббивку краще вибирати в темних, однотонних кольорах. Яскраві акценти допустимі, якщо вони гармоніюють з іншим інтер’єрів. Вимоги до меблів наступні:

  • прямі, симетричні лінії;
  • геометричні форми;
  • однотонна колірна гамма;
  • пропорційність;
  • технологічність матеріалів;
  • висока функціональність, відсутність зайвої декорації.

Останньому вимогу, відповідають крісла на коліщатках, вбудована техніка, розсувні коробки і велика кількість стелажів. Щоб відповідати сучасним технологіям, можна вибрати стіл, в який встановлено монітор, клавіатура. Добре, якщо один предмет виконує відразу кілька функцій. До таких варіантів підходить меблі-трансформер. Різні складні столи і полиці. Загалом, дизайн повинен показувати, що кабінет належить сучасному, серйозного людині.