В інтер’єрах багатьох офісів досить часто присутні металеві меблі. При цьому сучасні тенденції такі, що вони стають з кожним роком все більш привабливими і стильними.

Затребуваність металевих шаф в офісах

До найбільш затребуваним виду належить така металеві меблі, як шафи. Дані конструкції відрізняються різними габаритними розмірами, функціональним призначенням і зовнішнім виконанням.

Металеві шафи дозволяють оптимізувати офісний простір і незамінні в тих випадках, коли необхідно постійне місце для будь-якого тривалого зберігання.

“Начинка” такого шафи може містити всілякі додаткові аксесуари, які дозволяють впорядковано розміщувати в них документацію, компакт-диски, канцелярське приладдя, карти, креслення, схеми і т. п.

За способом виготовлення металеві шафи підрозділяються на збірно-розбірні і суцільнозварні.

Головна ж особливість офісних шаф – можливість оптимізації внутрішнього простору шляхом переставлення полиць, що зручно, коли виникає необхідність змінити вміст шафи.

Не менш зручно і наявність в металевих шафах різного роду відсіків, як відкритих, так і окремо закриваються. Така організація простору дозволяє контролювати доступ до тих чи інших документів.

Що і як краще зберігати?

1. Сейф. Головне його призначення – зберігання цінних документів і речей. Цей невеликий металева шафа представлений виробниками в широкому асортименті, що дозволяє знайти найбільш підходящий варіант для свого офісу. У сучасних моделях сейфів є як полки для зберігання цінних документів, так і невеликі відсіки для розміщення печаток та інших невеликих цінних предметів.

2. Шафи для зберігання особистих речей. Дані моделі дозволяють співробітникам зручно розміщувати свої особисті речі і верхній одяг на час робочого процесу. В цьому випадку і одяг не привертає до себе уваги і наявне місце використовується раціонально.

3. Комбіновані шафи. Ці моделі вдало поєднують цілий ряд різних предметів меблювання. Досягається це шляхом використання секційного поділу. Такі канцелярські шафи, як їх ще називають, призначені для канцелярського приладдя, витратних матеріалів, і часто використовуваної в процесі роботи документації.

Переваги металевих меблів

Якщо порівнювати металеві конструкції з дерев’яними, то переваги очевидні. Це і експлуатаційний термін, і здатність протистояти фізичним навантаженням, і стійкість до негативного зовнішнього впливу.

Важлива в даному випадку і естетична складова. Металеві шафи довгі роки будуть виглядати презентабельно, так як для їх покриття використовуються спеціальні полімерні склади.

Зручна металеві меблі і в ремонті. При необхідності досить буде замінити пошкоджений елемент і даний офісний елемент здатний буде далі нести покладену на нього навантаження.

Не вимагають такі шафи і особливого догляду, досить регулярно протирати його вологою ганчіркою. Чи не зашкодять йому і агресивні миючі засоби.

Якщо говорити про ергономіку, то варто відзначити той факт, що в разі потреби неважко буде змінити конфігурацію шафи без докладання особливих зусиль.