Для будь-якого бізнес-центру важливим питанням є підбір якісних і зручних меблів для конференц-залу.

Від цього залежить не тільки його зовнішній вигляд, а й працездатність учасників ділового заходу.

Вимоги до конференц-крісел

Такий вид меблів повинен відповідати деяким вимогам. Не всі організації можуть собі дозволити купувати дорогі крісла, що мають оббивку зі шкіри. Але це не означає, що вони можуть викликати дискомфорт при використанні. В першу чергу крісло повинне відповідати наступним вимогам:

  • мати хорошу форму спинки;
  • оптимальне розташування підлокітників;
  • стійкі ніжки;
  • зручне сидіння.

Цей мінімум вимог повинен дотримуватися для всіх видів крісел, від бюджетних до самих дорогих. Існують різні моделі таких меблів, яку можна підібрати до будь-якого інтер’єрного стилю. Але у виборі зовнішнього вигляду, не варто забувати про функціональність.

Види крісел для конференц-залу

Для того, щоб правильно зорієнтуватися в різних моделях крісел, необхідно ознайомитися з основними їх видами:

  • Сітчасті крісла. Такий варіант має сітчасту спинку, що дає можливість зручно розташуватися в ньому людям з будь-якою комплекцією. Вони зазвичай мають невелику вартість, але при цьому виглядають цілком ефектно. Бувають як на звичайних ніжках, так і на коліщатках.
  • Крісла на коліщатках. Відрізняються більш серйозною конструкцією. Зазвичай мають ергономічну спинку, що підтримує хребет у правильному положенні. Також такі крісла найчастіше оснащені регулюючими підлокітниками, які дозволяють прийняти будь-яке положення.
  • З пюпітром. Такі крісла відрізняються наявністю спеціальної підставки, що дозволяє робити записи під час конференції.

Як вибрати правильне крісло?

Підбираючи крісло для організації інтер’єру конференц-залу необхідно враховувати матеріал з якого вона виготовлена. Також чимале значення має оббивка і форма крісла. Каркас крісла повинен бути виготовлений з хромованого металу. Такий матеріал зносостійкішим і не схильний до корозії. Вибираючи оббивку крісла необхідно віддавати перевагу легко очищати матеріалами.

Обов’язкова умова для сидіння – зручність і м’якість. Воно повинно бути в міру пружним і не деформуватися після кількох тижнів використання. Наявність помірного вигину у спинки, додасть додатковий комфорт учасникам конференції.