Металеві меблі останнім часом стали цікавою темою в плануванні і дизайні приміщень.

Офісна металеві меблі, яку вважали занадто утилітарною по стилю, придбала новий сплеск популярності по ряду причин, включаючи довговічність і чистоту. Незважаючи на те, що дерев’яні меблі завжди буде залишатися популярним варіантом, ось п’ять основних причин, за якими металеві меблі може бути обрана для життя вашої групи, охорони здоров’я або табору:

  • Хочете вірте, хочете ні, але у нього відмінний стиль! Виробники офісних меблів металевої старанно працювали над створенням меблів, що поєднує в собі як форму, так і функцію. Природні кольори, що нагадують деревину і лицьові поверхні висувних ящиків, можуть перетворити основний предмет металевих меблів в щось, не відрізняються від дерев’яних меблів естетично.
  • Очищення і боротьба з шкідниками. Існує величезна кількість наукових доказів того, що металеві меблі не утримує постільних клопів краще, ніж дерев’яна, але металеві меблі полегшує очищення і переносить хімічні речовини, які борються зі шкідниками, краще, ніж деревина, завдяки своїй менш вбирає поверхні. Металеві меблі має вигини, складки і зони дощок, в яких все ще можна ховати шкідників, таких як постільні клопи, тому вона ні в якому разі не захищає від постільних клопів або шкідників, але при належному огляді та обслуговуванні металеві меблі може бути корисним компонентом плану боротьби з шкідниками.
  • У нього є дух і стиль! У той час як більша частина металевих меблів спроектована так, щоб імітувати дерев’яну меблі або поєднуватися з нею, металеві меблі також може бути відмінним доповненням до дизайну колірної гами команди або школи. Стандартні варіанти основного кольору або індивідуально підібрані фарби легко досяжні для металевих меблів, оскільки метал не має варіацій і зернистості деревини. Пофарбовані металеві поверхні легко стандартизувати для будь-якої колірної схеми.
  • Надзвичайна довговічність. Металеві меблі – робоча конячка на ринку контрактної меблів. Металеві меблі може витримувати екстремальне використання, що робить її ідеальною для будь-якого середовища проживання групи, особливо в гуртожитках і в житлових будинках з перехідними процесами Металеві ліжка та двоярусні ліжка довговічні і чисті. Металеві футляри можуть включати складське місце, тумбочки і комоди. Металева обробка добре запечатана, тому при належному догляді металеві ліжка і частини корпусу можуть протистояти проколів, кілець для напоїв і звичайного інтенсивного використання. Більш того, якщо обробка коли-небудь буде пошкоджена, саморобні патч-комплекти можуть створити абсолютно новий вигляд за дуже короткий час.
  • Це доступно. Хоча у якісної металевих меблів може бути більш висока ціна наклейок, ніж у дерев’яних еквівалентів, ви можете очікувати, що металеві меблі прослужить 10-15 років або довше. Багато колекцій металевих меблів мають гарантії, які будуть поширюватися на звичайне використання протягом десяти і більше років. Металеві меблі може зажадати великих початкових вкладень, але цикл заміни відбувається рідше.

Металеві меблі з’являється в багатьох місцях, де традиційно використовувалася раніше дерев’яні меблі. Металеві ліжка і частини корпусу можуть бути об’єднані, щоб створити подовжене, але комфортне, дуже функціональний житловий простір для житлового середовища.