Сьогодні покупці нерідко стикаються з проблемою – вибір плитки широкий і тому дуже складний.

Особливо, якщо Ви пробуєте вибрати декоративну плитку. Для ванної кімнати сучасні колекції плитки пропонують величезний набір фарб і декору. Ваш дизайнер з Вашою допомогою повинен зробити унікальний декор, де можливі також поєднання різних фарб і текстур.

Найпопулярніші ванні кімнати – оброблені білою плиткою. Вони і універсальні і припускають додатковий декор будь-якими аксесуарами. Такий підхід хороший для не власного житла, де будуть жити різні люди. Але також стиль мінімалізм припускає використання мінімальної кількості деталей і кольорових гам: білий, сірий, чорний і коричневий.

Оздоблення в бежевих і світлих тонах часто зустрічається в житлових будинках, де плитка «під мармур» – головний герой. Все візерункові плитки швидко набридають, постійно хочеться їх поміняти. Але іноді існую універсальні візерунки, які будуть прикрашати стіну або підлогу десятиліттями і бути предметом гордості своїх господарів. Це різного роду візерунки на традиційні тем (африканський, азіатський, індійський і інші стилі). Вони створюють особливу атмосферу і переносять в інший вимір.

Іноді дизайнери виконують ванні кімнати в червоною, зеленою або блакитній гамі. Для творчої неординарної особистості з такими яскравими уподобаннями це може бути єдиний підходящий варіант. При цьому можуть бути присутніми рослинні мотиви, смугастий декор і т. д. Використовуючи таку плитку можна створити дизайнерський інтер’єр, експеріментіруюя з формами і варіантами матеріалів. Шаховий чорно-білий гарний для підлоги. Однак слід мати на увазі, що він не заспокоює, а навпаки заряджає енергією. Для стін в даному випадку підійде білий колір. Можливі чорні елементи в декорі – сантехніка, меблі. Чорна смужка на стіні швидше доречна з меблів, ніж просто нанесена фарбою.