Вхідні двері є важливим елементом будь-якого житла: вони виконують не тільки естетичну і розмежувальну функцію, але також забезпечують захист внутрішнього простору і його жителів від зловмисників.

Тому дуже важливо, щоб конструкція мала не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і була досить міцною. Таким запитам відповідають металеві вхідні двері. Вони довговічні, стійкі до різного роду механічних впливів, в процесі експлуатації не втрачають своєї зовнішньої привабливості.

Правила установки металевих дверей

На етапі вибору підходящої конструкції необхідно звернути увагу на її габарити: ідеальна двері повинна бути трохи менше дверного отвору. Бажано, щоб зазор з кожного боку був не менше 2 сантиметрів. Це необхідно для зручності вирівнювання коробки в отворі. Якщо ви плануєте робити заміну дверей зі зміною її розмірів на менші або більші, перед покупкою рекомендується змінити отвір, щоб точно знати його параметри.

Перед установкою нових дверей необхідно ретельно підготувати проріз: прибрати сліди оздоблювальних матеріалів і кріплень, закрити тріщини і усунути нерівності. На цьому етапі також вкрай важливо переконатися в надійності балки перекриття, встановленої над дверним отвором.

По периметру дверної рами рекомендується прокладка утеплювача і інших ізоляційних матеріалів. Якщо двері межує ні з теплим тамбуром, а з холодною вулицею, зовні також прокладають шар утеплювача.

Технологія установки металевих дверей

На першому етапі знімають виміри дверного отвору. Згідно з отриманими даними, вибирають відповідну конструкцію. Старі двері демонтують, разом з нею видаляють зі стінок отвору старі оздоблювальні матеріали та елементи кріплення. Правильна установка починається з підгонки отвору. Для цих цілей традиційно застосовують цементний розчин. Його накидають на отвір за допомогою шпателя і акуратно розрівнюють, чекають повного висихання.

Далі переходять безпосередньо до установки нових дверей. Спершу в отвір монтують раму і ретельно регулюють її положення за допомогою будівельного рівня. Правильно розташовану конструкцію фіксують спеціальними дерев’яними або металевими клинами. Вони забиваються парами, один навпроти одного. Вушка по завершенню фіксації повинні виявитися щільно притиснутими до стіни.

Через отвори в них в стіні просвердлюють отвори під анкера глибиною близько 20 сантиметрів. Ще раз перевіряють правильність розташування коробки. Закріплюють конструкцію анкерами. Після цього переходять до фіксації перетворений стійки. Перед початком цієї процедури необхідно переконатися в можливості експлуатації конструкції.

Після установки двері по контуру отвору наносять монтажну піну. Чекають її повного висихання і видаляють надлишки. Проводять обробку.