Перелік килимових покриттів, які можуть бути застосовані для обробки приміщень, включає і виставковий ковролін.

Це універсальний матеріал, який відрізняється масою переваг на відміну від своїх аналогів. Та й купити виставковий ковролін можна за досить вигідною ціною.

Переваги

Основним завданням даного виду покриття є виділити певну зону в кімнаті. Це може бути вітальня. Також використовувати його можна в інших приміщеннях для виділення простору, де потрібно залучити особливу увагу споживачів. Ще одна функція покриття в тому, що з його допомогою можна приховати дефекти підлоги.

Насправді у виставкового ковроліну дуже багато переваг. Цей матеріал є універсальним, та ще й радує своїми відмінними експлуатаційними властивостями. Як правило, його застосовують з метою декорації залів, де проводяться корпоративи, весілля або ж презентації, виставки. Дуже корисно мати таке покриття. Наприклад, під час виставок може впасти зразок товару, що спричинить за собою пошкодження. Але якщо підлога встелена виставковим ковроліном, удар буде пом’якшений, а тому неприємні наслідки вдасться усунути.

Ще один плюс в тому, що йому вдається поглинути звуки в разі великого гучного простору. За рахунок цієї властивості відвідувачі не будуть нарікати на відсутність умов для комфортного спілкування один з одним. На відміну від гладкого статі, ковролін буде утримувати наліт пилу, а тому під час заходу повітря не буде важким. Звичайно ж, декоративна функція покриття не менш важливо. Кімната з ковроліном заграє новими фарбами.

Способи монтажу

На сьогоднішній день виділяють 3 основних способи проведення монтажу. Кожен з них швидкий і простий, обумовлено це практичними властивостями самого матеріалу. Розстеляється він так само, як і інші покриття.

Пам’ятайте, що монтажні роботи варто починати з процесу підготовки підлоги. Поверхня повинна бути рівною, виключіть можливість попадання під ковролін будь-яких предметів.

3 способи монтажу:

  • склеювання за допомогою скотча з 2-х сторонньою основою;
  • використання залізних планок для кріплення;
  • застосування клейких структур.

Що стосується другого способу, то він буде більш доречний в цілях укладання на підлогу цільного шматка ковроліну в кімнатах з великою площею. Обов’язково варто брати до уваги в 3-х випадках такі параметри, як спрямованість ворсу, площа приміщення, а також варіант укладання – цільним полотном або ж шматками. Не менш важливо звернути увагу на освітлення приміщення.