Багато людей, створюючи інтер’єр у своєму будинку стали використовувати розсувні стіни або перегородки. Їх застосування допомагає розділити велике приміщення на кілька ізольованих просторів. Таким чином ширма загородить частину кімнати. Тобто приховає її.

Відзначимо, що розсувні стіни можуть бути звукоізоляційні. Тоді ви зможете насолоджуватися, наприклад, гучною музикою, а в сусідній кімнаті цього не почують. Відзначимо, що розсувні перегородки складаються з декількох полотен, які рухаються по спеціальних напрямних. Такий перегородкою можна відокремити одну кімнату від іншої.

Відкатні стіни являють собою конструкції, які повністю звукоізольовані. Складаються вони з панелей, які нагадують двері купе. Переміщаються вони по стелі, тобто спеціальній системі – треку.

Відзначимо, що використовують такі розсувні стіни в самих різних місцях. Їх можна зустріти в квартирах, будинках, конференц-залах, кафе, театрах і т. д. При цьому в кожному приміщенні вони будуть виглядати оригінально, і надавати приміщенню особливий вид.

Такі перегородки складаються двома способами. Або гармошкою, або ховаються в стіну. При цьому виготовляють такі перегородки з самих різних матеріалів. Це може бути гіпсокартон, ДСП, дерево, скло, метал і ще багато різних варіантів матеріалів.

В даний час такі перегородки виготовляють з різних сполучень, наприклад, дерева, скла і металу. Таким чином, ширма стає більш привабливою. При цьому вони прикрашаються красивою фурнітурою найзручнішими механізмами переміщення. Найголовніше, що розсувні стіни можна використовувати в самих різних інтер’єрах. І в кожному приміщенні вони будуть виглядати стильно.

Найкраще, якщо такі стіни виконані на металевому каркасі. Тоді вони будуть довго служити. Адже якщо використовувати при цьому скло, то вага конструкції буде великим. Саме тому і використовують металевий каркас. З урахуванням всього навантаження підбирають роликові підвіси, завдяки яким і будуть рухатися двері.

Відзначимо, що не варто купувати дешеві моделі, тому що вони не зможуть впоратися з навантаженням, тим самим спричинять за собою додаткові витрати і можливо, нанесення травм для людини. Тому краще один раз витратити велику суму і придбати якісні і надійні розсувні стіни.