Високоякісний портландцемент М500 – головна складова будь-якого будівництва, ось чому потреба в ньому висока. Він є основою інших будматеріалів, наприклад бетону, залізобетону, азбестоцементу, крім того він необхідний для виготовлення штукатурних і укладальних складів. Словом, цемент необхідний на кожному будмайданчику, в тому числі і в популярному зараз спорудженні дерев’яних будинків.

Властивості портландцементу М500

Технологічно портландцемент являє собою в’язку речовину, що може з’єднувати в одне ціле частки інших матеріалів. Через деякий час портландцемент поступово набуває надійність, тривалий термін служби, морозостійкість, водостійкість та інші якості, в обумовленості від категорії і модифікації.

Даний будівельний матеріал має стійкість до зовнішніх чинників, і може протистояти агресивних хімічних речовин. Одночасно з цим портландцемент 500 абсолютно нейтральний. Він містить в своєму складі гірські породи, алюмінати і силікати і деякі інші речовини.

Монолітні конструкції, в основі яких знаходиться такий цемент, володіють грунтовністю і надійністю. Високі робочі дані портландцементу дозволяють практикувати цей матеріал при першочерговому виправленні залізобетонних споруд а також під час аварійних робіт. Але недбалі постачальники часто реалізують під видом високоякісного цементу недорогі сорти.

Відрізнити фальшивку з вигляду дуже складно, але в процесі експлуатування це відразу ж проявиться. З цієї причини необхідно направлятися в достовірні і високонадійні компанії, які зможуть надати всю необхідну документацію на свою продукцію.

Поставляється портландцемент 500 як в мішках, так і навалом. При зберіганні і транспортуванні цементу багато значать умови навколишнього середовища, тому що в чистому вигляді цей продукт не терпить вологості.