Жителі галасливих і запилених мегаполісів дуже часто мріють втекти в тишу і затишок комфортного заміського будиночка. Щоб навколо було зелено й екологічно.

Будинки з бруса для заміського проживання – оптимальний варіант. Причому, з різних точок зору. Посудіть самі, споруда житла з натурального і безпечного матеріалу, деревини, споконвіку вважалася найкращим вибором.

Брус – тепломісткий матеріал, “дихаючий”, вологостійкий. Стіни з такого бруса служать надійним захистом від зовнішніх факторів впливу – холоду, вітру, спеки, вогкості і т.д.

Брус – стійкий до будь-яких впливів, він довговічний і надійний. Матеріал обробляється антисептичними речовинами й антипіренами. Так мінімізується ймовірність загоряння або гниття бруса.

При цьому споруда з бруса не створює додаткових значних навантажень на фундамент і ґрунт під ним. Тому, для зведення таких заміських котеджів і будиночків можна заливати полегшені й мелкозаглубленние типи підстав. А це в рази знижує вартість будівництва і прискорює процес проведення всіх робіт.

Не варто скидати з рахунків естетичність і красу будівель з натуральної деревини. Навіть без проведення оздоблювальних робіт, стіни будинку з бруса будуть привабливі і акуратні.

А всередині приміщень буде витати ледь вловимий, освіжаючий лісовий аромат. Можна і заощадити на обробних роботах, і отримати гарне будова.

Отже, заміський будинок з бруса відрізняється ідеальним співвідношенням ціни і якості. Всі роботи з будівництва виконуються дуже швидко і силами нечисленної бригади.

Після введення в експлуатацію, будинок готовий прослужити вам вірою і правдою не один десяток років, не вимагаючи ремонту або відновлення. Усередині такого будинку буде тепло і затишно взимку, в самий тріскучий мороз або в сезон дощів і пронизливих вітрів.

А влітку, коли на вулиці стоїть спека, в стінах брусової споруди буде прохолодно і комфортно. Саме тому, у свій заміський будинок ви можете приїжджати й на зимові канікули й свята, і коротати там свою відпустку.

Більш того, такі споруди підходять для постійного проживання, тому, якщо ви готові переїхати ближче до природи, розгляньте варіант переїзду саме в заміський будинок з бруса.