При зведенні будинку ніяк не обійтися без якісних будівельних матеріалів – і з тим, що їх вибір повинен проводиться особливо ретельно, погодиться будь-який будівельник. В даний час чималою популярністю на ринку користуються газоблоки і керамічні блоки. Їм і присвячений даний огляд.

Газоблок вже встиг прекрасно себе зарекомендувати. Вони виробляються компанією Aeroc, що представляє собою найбільше українське підприємство, яке спеціалізується на виробництві газобетону. Воно є дочірньою компанією фірми Aeroc International, найбільшого виробника газобетону у всій північно-східній Європі. У жовтні 2008 року компанія Aeroc відкрила в місті завод, що володіє виробничої потужністю 400 000 куб в рік і випускає автоклавний газобетон нового покоління. Цей завод повністю автоматизований і комп’ютеризований, що випускається на ньому продукція відповідає найсучаснішим європейським стандартам.

Яку виробляє компанія Aeroc газоблок Березань має безліч переваг. Він вкрай екологічний, адже сировина, з якого він виготовляється, містить тільки природні, безпечні для здоров’я людини компоненти.

Також даний матеріал абсолютно не боїться вологи і завдяки своєму мінеральної сировини стійкий до гниття і не піддається грибку. Будучи негорючим матеріалом, він стримує виникнення пожежі, забезпечуючи при загорянні нульове поширення вогню.

Газоблок дозволяє будівельникам вести кладку не заповнюючи клеєм вертикальні шви. Завдяки наявності паза і гребеня ці блоки завжди можна поєднати в «замок». Подібне з’єднання значно прискорює кладку блоків і зменшує витрату клею.

Крім продукції компанії Aeroc, останнім часом на ринку успішно заявили про себе керамічні блоки Porotherm. Керамічні блоки Porotherm є будівельний матеріал абсолютно нового покоління, успішно поєднує багатовікові традиції використання кераміки і найсучасніші технологічні рішення. Вони виконують не тільки несучу, але і теплозберігаючі функцію. Для поліпшення теплоізоляції тут використовується спеціальний термо сберегающий розчин. Дані будівельні блоки представляють собою продукцію австрійського концерну Wienerberger. Як і газоблок, вони передбачають з’єднання в паз і гребінь, і можуть використовуватися при будові навіть чотириповерхових будинків. Вони вкрай міцні і виготовлені з екологічно чистого матеріалу. Крім того, особливими перевагами тут виступають відмінна звукоізоляція, сумісність з різними видами оздоблювальних матеріалів і швидкість зведення стін, в 4 рази швидша, ніж при використанні звичайного цегли.

Газоблоки Березань і керамічні блоки Porotherm слідують найсвіжішим віянням будівельного мистецтва і значно перевершують своїх попередників. В даний час вони вкрай успішно завойовують пострадянський простір.