Сьогодні фасади для шаф-купе, завдяки розвитку технологій, можуть бути виготовлені з різноманітних матеріалів. Ми розглянемо найпопулярніші з них.

Якщо ви хочете заощадити свій бюджет, але при цьому не програти в якості, то купуйте шафи-купе від виробника, так як вони реалізуються без додаткових торгових націнок.

Можливі обробки фасадів шаф купе

Такі меблі націлена перш за все зберігати корисну площу простору, але це не означає, що шафи купе можуть мати тільки сучасний ергономічний дизайн.

Завдяки застосуванню дорогих порід дерева вони можуть мати і цілком класичний вид, на кшталт тих, якими володіють орні.

Виробники пропонують меблі з масиву дерева в різній колірній гаммі. Так, встановивши дерев’яна шафа, розсувні перегородки якого прикрашені традиційними вензелями, ви досягаєте імітації англійської вітальні або спальні.

Крім того, ви можете замовити шафу купе з об’ємним фасадом, орнамент якого виконаний в графічних лініях, що нагадують японський стиль.

Неспроста в більшості варіантів оформлення фасадів шаф купе застосовуються дзеркала. Вони необхідні для того, що б площину фасаду не виглядала занадто просто, дзеркало додає глибини, а також несе і корисну практичну функцію.

Застосування кристалів Swarovski, які також пропонують деякі компанії, дозволяє зробити дизайн шафи купе набагато цікавішим і сміливим.

Фотофасади це нове віяння в оформленні сучасних інтер’єрів. За допомогою інноваційних технологій шафа купе можна прикрасити практично будь-яким зображенням, будь-то реальна фотографія, або ж вигаданий пейзаж.

Дуже популярним зараз є рішення із застосуванням міських пейзажів. Вони додають перспективи в інтер’єр.

В яких приміщеннях доречні ті, чи інші моделі шаф купе?

Шафи з кристалами Swarovski абсолютно неприйнятні в загальних приміщеннях, як наприклад вітальні. Через свого яскравого виду їх краще встановлювати в спальнях, і більш затишних приміщеннях.

Масив дерева можна застосувати практично у всіх кімнатах, але найбільш вигідно він виглядає в кабінетах.

Фотофасади, завдяки тому, що їх поверхня виконана зі скла, можуть бути використані практично всюди, навіть в приміщенні для приготування їжі, або в вітальні суміщеної з кухнею. Крім сучасного зовнішнього вигляду, вони дуже практичні в догляді.