Вітальня в будь-якому будинку або квартирі – це «обличчя» вашого будинку.

Якщо театр починається з вішалки, то відвідування будинку – з вітальні. Отже, обстановці цієї надзвичайно значущої приміщення слід приділити велику увагу. Крім ремонту, декоративного оздоблення та освітлення вітальні, необхідно особливу увагу приділити меблів, якості стилю і ергономіки простору.

Сучасні меблеві виробники пропонують величезний вибір і гнучкі системи розрахунків за куплені товари. Крім традиційних стаціонарних оптово-роздрібних мереж, меблеві товари продаються зі складу, через інтернет-магазин. Це дозволяє істотно заощадити кошти на утриманні торгового залу, рекламі, заробітній платі продавців.

На які деталі і характеристики меблів слід звернути увагу при виборі товару?

Перш за все, на виробника, або на бренд продукції. Зазвичай меблі, відома всьому світу, користується високим попитом, завдяки високій репутації компанії – виробника, його надійним і стабільним гарантіям по частині якісних і технічних характеристик товару. Тому, якщо товар дорогий, то не варто довіряти маловідомим компаніям, хоча, нічого негативного в їх адресу зараз говорити було б передчасно (без перевірки компетентними органами). Проте, товар від розкрученого бренду користується заслужено високим попитом, оскільки ці бренди давно представили свою продукцію на міжнародний або вітчизняний споживчий ринок і надали можливість споживачам самостійно оцінити якість меблів.

Далі звертають увагу на типи сировинних матеріалів, використовуваних у виробництві даного виду меблів. Високою якістю володіють:

  • Натуральне дерево та продукція його переробки;
  • Високоякісні пластичні маси;
  • Кераміка і скло;
  • Метали і їх сплави;
  • Камінь натуральний і штучний;
  • Шкіра натуральна й інші матеріали, що використовуються для оббивки м’яких меблів.

Шкіряні дивани, крісла, встановлені в вітальні, наділяють будинок високим статусом, презентабельністю і прекрасними естетичними властивостями.