Венеціанський стиль виник в епоху Відродження, і до цих пір не втратив актуальності. Венеціанський стиль дозволяє створити інтер’єр, наповнений розкішшю і романтизмом. Він підійде для любителів якості та дорогих речей. Розкішний стиль відмінно підійде для оформлення вітальні. Для оформлення венеціанського інтер’єру необхідно використовувати тільки якісні, дорогі матеріали.

Характеристики

Для цього стилю характерне використання складних кольорів, але однієї кольорової гами. Популярні пурпурний, смарагдовий, перловий, темно-синій кольори. Основним кольором часто стає бежевий. Доповнити інтер’єр рекомендується деталями золотистого або сріблястого кольору. Для оздоблення стін рекомендується використовувати венеціанську штукатурку, підійдуть і якісні шпалери, можна використовувати фотошпалери з італійської тематикою.

Для обробки підлоги рекомендується застосовувати мармур. Замінити натуральний мармур можна керамічною плиткою з імітацією. Доповнити його можна килимом ручної роботи. Стіни рекомендується оформити за допомогою важких штор з щільної тканини з воланами і рюшами. Для обробки стелі використовується біла штукатурка або дерев’яні балки. Інтер’єр бажано доповнити арками і ліпниною. Особливістю є наявність фресок і мозаїк. Прикрасити інтер’єр можна за допомогою дзеркал в масивній рамі, картин італійських художників епохи Ренесансу, ваз і скульптур.

Вибір меблів

При виборі меблів для вітальні в венеціанському стилі рекомендується головним критерієм зробити зовнішній вигляд. Вона повинна виглядати розкішно і витончено. Необхідно купувати предмети меблів з натурального дерева. Оббивка повинна бути виконана з дорогих тканин, наприклад, шовк або оксамит.

Меблі повинна бути масивною, мати округлі форми, бажано прикраса різьбленням. Рекомендується розмістити у вітальні шафа для книг зі скляними дверцятами та крісло. Для цього стилю характерна наявність домашньої бібліотеки.

Венеціанський стиль вражає своєю розкішністю, вітальня буде дивувати гостей і підкреслювати ваш високий статус. Щоб оформити інтер’єр вітальні в венеціанському стилі необхідний великий бюджет на натуральні матеріали. Оформлення рекомендується довірити професіоналам, вони знають всі тонкощі.