Для того щоб зробити стіни будинку красивими і рівними, слід застосовувати такий оздоблювальний матеріал, як МДФ. МДФ панелі володіють численними перевагами, завдяки чому і користуються популярністю серед споживачів.

Як кріпити МДФ панелі?

МДФ панелі можна закріпити на стіну наступними методами:

  • каркасний;
  • клейовий.

Обидві способи дуже ефективні, але вибрати одну з них слід, з огляду на конкретні обставини. Наприклад, якщо за допомогою оздоблювальних робіт мають намір приховати комунікацій або якісь дефекти стін, тоді слід вибрати каркасний метод. Ну, а якщо стіни рівні і немає необхідності приховати дефекти і комунікації, тоді можна застосовувати клейовий метод.

Каркасний спосіб

Для виконання каркасного кріплення МДФ панелей на стіну, потрібно підготувати каркас. Даний каркас за своєю конструкцією схожий на той, який застосовується для кріплення гіпсокартону. Єдине, що потрібно врахувати – це положення панелей. МДФ панелі потрібно кріпити горизонтально. Основною роботою в даному випадку є установка каркаса, ну а монтаж МДФ панелей є більш легким процесом, так що кріплення панелей може виконувати кожен бажаючий без участі фахівців.

Клейовий спосіб

Установка профілів за допомогою клею є більш легким і доступним методом. В даному випадку слід очистити поверхню стін від пилу і забруднення, ну а для досягнення ідеальних результатів слід гарантувати стіни. Після цього, потрібно підготувати клей, який повинен бути пластичним навіть після застигання. Обклеювати панелі потрібно тільки після висихання ґрунтовки. Клей потрібно нанести на панель і потім акуратно притискати їх до стіни і відривати. Чекаємо, щоб клей обвітрилася, і потім знову чіпляємо на стіну.

Для того щоб все зробити правильно, потрібно заздалегідь правильно робити заміри, а також дотримуватися всіх інструкцій виробників клею. Якщо ж ви не зможете самостійно справлятися з монтуванням МДФ панелей, потрібно звернутися по допомогу до фахівців. Професійний підхід і досвід фахівців допоможе швидше домогтися якісного результату. Відзначимо, що грамотно виконана робота додасть стінам естетичність і ідеальну рівність.