В даний час на будівельному ринку добре зарекомендували себе стінові панелі з МДФ. Застосовують їх для оздоблення стін будинку або офісу.

Панелі можуть монтуватися на стіни як вертикально, так і горизонтально. Різноманітність кольорів і легкість монтажу оцінили споживачі. Поверхня панелей може бути матовою або глянсовою. Гладкою або рельєфною. До розряду переваг відноситься висока ступінь гідроізоляції. Дуже легко миються. Довгостроковість в експлуатації. Стійкі до підвищення вологості. Мають звукоізоляційні властивості. Невисока ціна. Також панелі придбали і свою універсальність. Їх можна використовувати для стель і віконних прорізів. Декор панелей гармонійно виглядає в будь-якому інтер’єрі. Мають привабливий вигляд, що робить їх практичним оздоблювальним матеріалом.

Основа МДФ це деревно-стружкові плити. Верхній шар покритий декоративною ламінованої плівкою. Спеціальний скіс перед кромкою захищає від появи щілин. Для кріплення панелей не потрібно спеціальних інструментів. Прекрасно імітують структуру дерева. При установці панелей ви можете повністю змінити дизайн всередині приміщення. Створити атмосферу затишку і тепла. Додаткова фарбування після облицювання стін панелями МДФ не потрібно. Ви можете нанести на готові панелі декор, що додасть виробу естетичний і оригінальний вигляд. У складі МДФ шкідливі хімічні сполуки відсутні. Що означає повну безпеку виробів.

Оздоблення приміщення стінними панелями не потребує попередньої підготовки стін. Встановлюючи панелі, ви отримуєте, красиві і рівні стіни. Прекрасно підходять для житлових квартир. Завдяки пластиковій плівці з лицьового боку стіни легко відмиваються від будь-якого забруднення. Встановлюється каркас, який дозволяє використовувати простір між стіною і панелями. Як кріплення, при монтажі панелей застосовуються спеціальні скоби. При дотриманні умов експлуатації і установки панелі МДФ прослужать вам декілька десятиліть, забезпечать теплоізоляцію, захистять від шуму і холоду.