Ванна кімната, це єдине місце в домі, де можна відновити сили, розтрачені протягом дня і нехай на деякий час, але забутися про щоденні турботи. Все б ні чого, та ось місцями, зіпсована часом поверхня ванни, заважає голові не думати про домашні проблеми.

У цій статті ми висвітлимо новий спосіб реставрації ванни за допомогою установки акрилового вкладиша, який дасть можливість перетворити, здавалося б, уже відслужила обшарпану поверхню ванни і знайти абсолютно новий виріб, що радує гладкою, глянсовою поверхнею.

Сенс реставрації ванни таким способом полягає в тому, що в проржавілу стару ванну на особливий багатокомпонентний клей приклеюється вкладиш, зроблений з матеріалу «акрил» способом вакуум-формування, що є точною копією ванни і в результаті чого можна знайти практично нову ванну без заміни старої.

Особливо варто звернути увагу, що установка акрилового вкладиша не має абсолютно нічого схожого зі старим способом реставрації, заснованим на нанесенні емалі (аерозолі). При якому, як не сумно, нова відреставрованому емаль облазила вже через пару років.

Фірми, що встановлюють акрилові вкладиші, починали завойовувати ринок побутових послуг на початку цього століття. Складно сказати, яка кількість відремонтованих цим методом старих ванн ще прослужать, хоча якщо подумати, навіть 15 років вже непоганий термін.

Технологія установки акрилового вкладиша прийшла до нас як завжди з Заходу, а точніше, з Австрії, де, як виявилося, також можуть вважати кошти і цінувати час.

Перевага цієї технології в тому, що зараз не треба демонтувати стару ванну, робити якийсь ремонт, міняти природно труби і вирішувати, куди “сплавити” демонтовану ванну. Фортеця металевої ванни радянських років попрацює надійною основою для нової акрилової ванни. А вкладиш зі склотканини, крім усього іншого, знизить теплопровідність, завдяки чому вода у ванній буде повільніше остигати.