Крок 1. Почніть вимірювання для дощок з листяних порід дерева.

Вам потрібно буде додати близько 10 відсотків від загальної суми за будь-які помилки, які ви можете зробити, або дошки, які можуть бути пошкоджені. Не забудьте включити шафа. Існує три види підлог з листяних порід дерева: смуга, дошка і квадрат. Краї зі шпунтом для цих типів підлог забезпечують щільну посадку. Всі встановлені однаковим чином. Паркетна дошка, може варіюватися по ширині від трьох до дев’яти дюймів. Квадратний настил буквально являє собою невеликі квадрати з клеєного дерева і коштує трохи дешевше.

Крок 2. Порожній номер. Приберіть всі меблі з кімнати, щоб ви могли легко пересуватися.

Крок 3. Видалити плінтуси. Щоб видалити плінтуси в кімнаті, спочатку забийте будь герметик або фарбу в верхній частині плінтусів за допомогою універсального ножа. Використовуйте монтировку, молоток і шпатель, щоб захистити стіну, і відсуньте плінтуси від стіни, намагаючись не пошкодити їх, якщо ви хочете використовувати їх повторно.

Крок 4. Видалити килим. Потягніть килим за кут і обережно зніміть його з смужок. Прокрутіть килим по ходу руху, щоб його було легше зняти. Як тільки килим вийде з кімнати, видаліть прокладку. Знову використовуйте монтировку і молоток, на цей раз, щоб видалити смужки.

Крок 5. Підготувати підлогу.Ретельно відскануйте скріпки, які були пропущені, або цвяхи або головки гвинтів, які необхідно покласти назад в основу. Ідея полягає в тому, щоб мати гладку підлогу.

Крок 6. Вирізати під одвірки. Використовуйте ручну пилку, щоб зрізати одвірки в кімнаті. Це дозволяє вам ковзати дошки з листяних порід під обробкою, щоб створити гладкий, закінчений вигляд. Ретельно підмести підставу.

Крок 7. Встановити повсть. Покладіть 30-фунтовий повсть на підставу (відповідно до рекомендацій виробника підлогового покриття) і закріпіть його скобами. Розріжте повсть за розміром за допомогою універсального ножа.

Крок 8. Помітити і встановити перший ряд. Відміряйте 12 дюймів від стартової стіни на протилежних кінцях, зробіть позначки, потім намалюйте лінію крейди над відмітками. Помістіть дошку стартера до стіни, потім виміряйте відстань від краю дошки до лінії крейди. Переконайтеся, що відстань однаково в декількох точках. Вирівняйте дошку, якщо це не так. Будь-які проміжки між дошкою і стіною будуть закриті плінтусом і опорою для взуття. Деякі виробники рекомендують штовхати перший ряд до проставки, які утримують дошки від стіни на невеликій відстані. Інші радять прибити перший ряд до основи. Дотримуйтесь інструкцій виробника. Якщо ви прибиваєте перший ряд, використовуйте пневматичний обценьки, щоб закріпити деталь на місці. Покладіть другий шматок на місце поруч з першим і закріпіть його обценьками.

Крок 9. Додати більше дощок. Розстелите намистинку дерев’яного клею на верхній частині мови планок, потім посуньте наступну планку на місце. Важливо переконатися, що дошки щільно прилягають один до одного, щоб запобігти розриви. Зробіть цю покупку, постукуючи по ним молотком і використовуючи шматок дерева в якості буфера між дошкою і молотком. Кожні кілька рядів розміщуйте знімну стрічку художника кожні кілька футів перпендикулярно дошкам і через кілька рядів, щоб вони щільно прилягали один до одного в міру висихання клею.

Крок 10. Завжди залишайте не менше 1/8-дюймового зазору по периметру приміщення, як рекомендує виробник підлогових покриттів. Крім того, обов’язково видаліть будь-який клей, який просочується через тріщини, за допомогою вологої тканини.

Крок 11. Прикріпити пороги і плінтуси. Прикріпіть плінтуси цвяхами, що проходять через плінтуси і в стіну. Економте час, купивши попередньо загрунтовані плінтуси і формування взуття Пофарбуйте плінтуси і накладки для взуття зовні або в підвалі обробної фарбою перед їх установкою. Це значно знизить ймовірність того, що фарба «потерпить невдачу» зіпсує нову підлогу. Встановіть пороги в дверних отворах, де закінчується підлогу.

Крок 12. Установити Shot Molding. Прикріпіть накладку для взуття або чверть кола з допомогою цвяха, стежачи за тим, щоб цвяхи були розташовані трохи нижче поверхні дерева і доходили до плінтуса. Заповніть отвори для цвяха в ліпному прикрасі замазкою художника і пісок, гладкий після того, як це сухо.

Крок 13. Підправити фарби. Заґрунтувати і пофарбувати виливок так, щоб ви могли бачити замазку маляра, піклуючись про захист нового статі від крапель фарби.