В даний час на ринку будівельних матеріалів споживачам пропонується великий асортимент продукції для обробки підлоги промислових приміщень. Даним матеріалом може бути металева плитка. Оздоблення промислових приміщень вимагає певних матеріалів, так як в таких приміщеннях виконуються процеси з різним ступенем навантаження, може здійснюватися деформація поверхні.

Особливості матеріалу

Металева плитка використовується в промислових приміщеннях, якщо на бетонне покриття виявляються механічні дії. Даний матеріал дозволяє збільшити термін служби поверхні підлоги, запобігає виникненню різних пошкоджень бетонної стяжки. Металеву плитку інакше називають «тіппінг». Застосовують даний тип плитки для складів, промислових цехів, гаражів, комор. Безумовно, металева плитка може використовуватися в житлових приміщеннях, але область застосування вкрай вузька. Матеріал має багато позитивних характеристик.

Переваги:

  • Витримує вплив перепаду температур;
  • Терміни експлуатації досить тривалі. Якщо дотримуватися всіх правил використання даний матеріал може прослужити більше 45 років, не вимагаючи ремонту і заміни;
  • Металева плитка, як матеріал для покриття підлоги в промислових приміщеннях запобігає поширенню і утворення пилу;
  • Укладання плитки не вимагає спеціального обладнання і не займає багато часу;
  • Гарний зовнішній вигляд після укладання підлоги. Виробники пропонують матеріал з різних сплавів, поєднання форм дозволяє створити цікавий дизайн в житлових приміщеннях в стилі лофт.

Незважаючи на численні плюси можна виділити негативну сторону плитки. Матеріал піддається впливу підвищеної вологості і відбувається утворення корозії. Виробники пропонують матеріал з нержавіючої сталі, але відбувається швидка псування матеріалу під впливом агресивних середовищ. В даний час існують матеріали, які виконані з металу і керамограніта, що досить підходить для використання в побутових приміщеннях. Металева плитка часто використовується в цехах з наявністю процесів з обробки металів, наприклад, ливарний цех, постійно здійснює рух різна важка промислова техніка.