Облаштування підлоги в каркасному будинку має бути виконано відповідно до встановлених будівельних норм.

Якщо будинок на палях, тоді підлогу першого поверху буде підніматися в тій чи мною мірі над поверхнею землі. Це призведе до істотних втрат тепла через статеву поверхню. У такому випадку потрібно використовувати гарне утеплення. У даній статті ви зможете прочитати детальніше про підлогу в каркасному будинку.

Вимоги до облаштування підлоги в каркасному будинку

Теорія будівництва каркасних будинків, здається на перший погляд простий, але на ділі все виявляється далеко не так. Особливо, це відноситься до моменту, коли потрібно приділити час облаштування підлог.

В першу чергу, належить створити план-проект, відповідно до яких потрібно звести будинок. Коли він буде закінчений, будуть потрібні певні інструменти і матеріали.

В наявності у будівельників повинні бути: рубанок, стамеска, олівець, молоток, схил, рівень, сходи, пензлики і рівень. Також не обійтися без дриля з набором свердел.

Головним завданням буде зробити підлогу в каркасному будинку міцним, рівним і надійним. Не менш важливо дізнатися, на якій глибині розташовані ґрунтові води.

Фахівці рекомендують зробити продухи, щоб підлогу на стрічковому фундаменті прослужив довше. Також вони допоможуть забезпечити природну вентиляцію в області під будинком.

Поради щодо вибору матеріалу

Ламінат є найпопулярнішим матеріалом для підлог у каркасному будинку. Він коштує недорого, та й досить красиво виглядає в інтер’єрі.

Асортимент великий, матеріал радує простотою монтажу, та й на дотик приємний. Але будьте готові, що потоп ламінат не витримає, якщо монтажні роботи будуть зроблені неправильно, він буде скрипіти. І ще в процесі використання можуть бути виявлені щілини.

Обладнати будинок можна лінолеумом. Не обов’язково купувати занадто дорогі матеріали. Вибір дизайну на ринку дуже солідний, матеріал відмінно витримує вплив водою, та й зручно, що монтаж легко виконати самостійно.

Але будьте готові, що матеріал неекологічний, при впливі УФ-променів може бути чути неприємний запах. Та й при використанні лінолеум може стискуватися, або ж навпаки – стати більше.

Не менш затребувана керамічна плитка. Покриття може бути використано навіть в санвузлах та облаштуванні кухонь. Це екологічний, водостійкий матеріал з відмінною пожежостійкість. Але мінус в тому, що він крихкий і без системи «тепла підлога» плитка дуже холодна.