Популярністю користується дзеркальна натяжна стеля. Такий вид стельового дизайну в основному підходить для житлових приміщень. Це може бути передпокій, хол, кухня, вітальня і спальня.

Але існує багато інших матеріалів, які успішно застосовуються для створення дзеркальної поверхні. Про кожного з них слід поговорити більш детально. Основна мета використання відбиває ефекту полягає в створенні неповторного інтер’єру. Кожне приміщення буде неповторним, тому що дзеркальна стеля дублює навколишнє оточення і візуально збільшує простір.

Існують численні варіанти застосування дзеркал і їх замінників на стельової поверхні. Кожен вид має свої особливості, які слід враховувати при виборі, і відрізняється монтажем.

Системи натяжної і підвісної стелі

Натяжна стеля з відбиваючим ефектом виконується з полімерної плівки ПВХ, покритою спеціальною фарбою (коефіцієнт відбиття 95%) або зі звичайної глянсової плівки з лаковим покриттям. Головними перевагами такої конструкції є:

  • Швидкий і нескладний монтаж без пилу і сміття. Кріплення здійснюється за допомогою гарпунною системи і термічного обладнання.
  • Високий рівень безпеки.
  • Міцність і надійність.
  • Просте обслуговування і невибагливий догляд.
  • Тривалий термін експлуатації.
  • Прекрасні естетичні показники.

Підвісні стелі зі спеціального скла монтуються на особливо міцний каркас з високим захистом від корозії. Поширеною підвісною системою є «армстронг». Конструкція складається з регульованих підвісів, профілів (поперечних і силових), пристінних кріпильних елементів. Рейкова модель дзеркальної стелі являє собою набір алюмінієвих рейок з шаром. Це сама унікальна система по створенню складних форм. Касетний дзеркальна стеля є різновидом підвісної системи і складається в основному з металевих квадратних плит.

Стеля з панелей

Дзеркальна плитка представлена ​​двома видами. Це панелі з покриттям з амальгами й полістирольні плити, що володіють меншою відбиваючим ефектом. Стандартна форма елементів квадратна, прямокутна, ромб, але може бути і більш складна геометрія. Такий вид стельового оформлення підходить для створення домашнього затишку і оформлення приміщень комерційних об’єктів (офісів, ресторанів, барів, торгових центрів, готелів).

Монтаж дзеркальної плитки з полістиролу виконується за допомогою спеціального клею або застосовується спосіб кріплення шурупами. Стельова поверхня з відображають панелей виглядає елегантно і за нею легко доглядати.

Фацетний дзеркальна стеля – вид особливий. Це комбінована конструкція, що складається з підвісної системи «армстронг» і панелей зі скошеними гранями або візерунками. Для того щоб зробити дзеркальна стеля неповторним і елегантним часто застосовується декоративна фурнітура.

Роботи по установці таких стель досить складні і вимагають певних знань і професіоналізму. Тільки грамотне виконання гарантує ідеально рівну площину і створення правильного відображає ефекту.