Інша новинка у світі теплоізоляційних технологій – ізоляційна штукатурка.

Як ми вже писали, утеплювати будинок можна не тільки зсередини, але і зовні будівлі. Фасади багатьох будинків потребують ремонту. Зовнішня додаткова ізоляція і облицювання ізоляційної штукатуркою є один із способів ремонту.

Теплоізоляційна штукатурка скорочує втрати тепла через стіну і, що важливо, зберігає стиль споруди (наприклад, колір, поверхневий шар і т. п.).

Вона також сприяє виправленню ушкоджень фасаду, покращує влагопрочность стіни і припиняє випромінювання.

Використання теплоізоляційної штукатурки дозволяє підвищити цінність будівель за рахунок збільшення терміну експлуатації. Словом, гідності її безсумнівні.

З’являються на ринку теплоізоляційних матеріалів і різні види вдосконаленою стекловатной ізоляції. Скловата як така не новий винахід. Вона почала широко застосовуватися в будівництві ще з 1873 року.

Однак використання мінеральної вати (друга назва скловати, яка виходить за допомогою продування кисню через склоподібний шлак) для ізоляції житлових приміщень заборонено, так як, на думку лікарів, дрібні осколки скла можуть серйозно зашкодити здоров’ю.

Тому фірми-виробники намагаються позбутися від наявних недоліків скловати, адже вона як утеплювач все одно широко застосовується для ізоляції комунікацій, що знаходяться на вулиці.

Одна з розробок – короб. Це легка і ефективна стекловатная трубчаста ізоляція, що має довговолоконної структуру.

Будова волокон короба кільцеподібне, що дозволяє легко обробляти і монтувати його в місцях розташування муфт, опор, кранів і різьбових елементів.

Зверху короб можна покривати полівінілхлоридними, металевими або іншими матеріалами. Вага його невеликий, а довжина (до 1200 мм) дозволяє вести монтаж недовго і малою кількістю поперечних швів.

Мат – скловолоконний матеріал, який не містить речовини, що пов’язує, легкий і еластичний Їм теж ізолюють різноманітні відводи Смужки мату завтовшки 50 мм прекрасно ізолюють відводи при товщині шару від 20 до 50 мм.