Гідроізоляція фундаменту – це важливий етап в будівництві будь-якого об’єкта, від якого залежить подальша міцність і довговічність конструкції.

Якщо провести гідроізоляційні роботи правильно і на основі якісних матеріалів, то об’єкт довгий час не буде вимагати проведення складних ремонтних робіт.

Щоб процес був найбільш ефективним, нескладним у проведенні і надійним в експлуатації кращого матеріалу, ніж сучасна якісна рідка гума не знайти. Правильно виконана гідроізоляція професіоналами гарантує надійність і ґрунтовність конструкції більше 50 років.

Фундамент – це такий елемент конструкції, на який постійно впливають ґрунтові та підземні води. При відсутності якісної гідроізоляції відбуватиметься капілярне підсмоктування води в стіни, що викличе тріщини і руйнування стін і перекриттів.

Фундамент знаходиться під землею і валиться постійним перепадів температур. Гідроізоляція фундаменту за допомогою рідкої гуми – це швидкий і ефективний процес нанесення матеріалу на стіни. Роботи виконуються за допомогою спеціального обладнання.

Переваги гідроізоляції рідкою гумою:

  • абсолютно монолітне покриття;
  • відмінна ефективність;
  • екологічна безпека;
  • міцність, морозостійкість і еластичність;
  • легкість і висока швидкість нанесення;
  • відмінна адгезія з будь-якими матеріалами;
  • ізоляція від ультрафіолету і радону.

Гідроізоляція рідкої гумою дозволяє виконати захисні заходи набагато швидше і якісніше, ніж іншими матеріалами. Рідка гума – це 2-хкомпонентная полімерно-бітумна мастика на водній основі.

До того ж це ефективний захист від руйнівних ультрафіолетових променів. Вона відрізняється відмінною адгезією з поверхнею фундаменту, утворює безшовне водонепроникне монолітне покриття по всій площі фундаменту найскладнішої форми.