Теплоблок – це будівельний матеріал для тих, хто хоче йти в ногу з часом і поліпшити якість свого житла. Всім відомі матеріали такі, як цегла, дерево та інші. Вони перевірені часом, і все-таки виникає бажання вибрати щось новеньке. А якщо це нове ще й не поступається за своїми якостями, чому б не доторкнутися до нових технологій. Тим більше ці новинки поєднують в собі найкращі властивості і якості звичайних матеріалів.

Будівельний матеріал тепло блок використовують, як для міського житла, так і для заміського будинку. Такий матеріал заслуговує інтерес і тих, хто продає будівельні матеріали, їм, тим більше, необхідно бути першими на ринку збуту, а ще вигідно виготовляти тепло блок і реалізовувати їх.

Охарактеризувати тепло блок можна, як великий блок з точною геометрією і тришарової структурою. Між шарами бетону є товстий шар сучасним утеплювачем. Бетонні шари різні за своїм складом і функціональним призначенням. Зовнішній шар хоча і захисний, але основна його мета декоративне напрямок, йому можна надати будь-яку фактуру, дивлячись, що бажає замовник, і який попит на ринку, що зручно для додання матеріалу постійно нового товарного виду. Слідом розташований утеплювач з полістирольної вставки, її товщина також може бути різною.

На товщину утеплювача впливати зимова температура в регіоні, де буде застосовуватися матеріал. Бетонний шар, розміщений з внутрішньої сторони, набагато ширше зовнішнього і на відміну від нього складається з керамзитобетону або простого бетону великий міцності тому, що цей шар є несучим.

Матеріал здається незвичним, але його унікальна конструкція – це найкраще, що було вивчено до нашого часу. Тепло блок за своїми характеристиками відповідає всім вимогам за сьогоднішнім будівництва зовнішніх конструкцій.

Зупиняючись на перевагах такого матеріалу, потрібно відзначити його міцність і стійкість, що призведе до довговічності будови. Тепло блок- це абсолютно не горючий матеріал, тому ступінь вогнестійкості будівлі дуже підвищується. Матеріал дає можливість істотно підвищити теплоізоляцію будівлі і його енергосберегаемості.

Звукоізоляція забезпечується на високому рівні. З причини того, що значно знижуються витрати, час і трудомісткість самого будівництва цей матеріал дуже вигідний з матеріальної точки зору. Існує дані по швидкості спорудження двоповерхового будинку в 200 кв. м. Його споруда може бути виконана за 30-45 днів, це допустимо завдяки простому покроковому зведення будівлі. При цьому можна істотно заощадити на спорудженні фундаменту. Завдяки маленькій масі блоків, немає необхідності в його посиленні. Відсутність будівельних відходів, сприяє економії витрат і порядок на будівництві.

При будівництві малоповерхового будівлі вантажопідйомну техніку можна не привертати, а також висока кваліфікація будівельників при зведенні стін не потрібна. Завчасна обробка зовнішнього шару тепло блоків забирає необхідність зайвої зовнішньої обробки будівлі. А внутрішнє оздоблення стін не вимагатиме зайвої обробки. При первинному розгляді позитивні якості блоків виглядають унікальними.
Але на практиці хороших несподіванок ще більше, так як такий матеріал допомагає втілити в життя будь-які навіть самі мудрі і нестандартні проекти. Залишається наважитися на використання даного будівельного матеріалу і стати щасливим володарем будинку з сучасного і міцного матеріалу XXI століття.