Що ж таке osb-плита? Технологічний процес передбачає гаряче пресування великої стружки хвойних порід дерева або тріски із застосуванням наповнювачів – різних смол.

Три шари плити орієнтовані так, що верхній і нижній йдуть у напрямку плити, а середній – перпендикулярно їм. При цьому досягається необхідна міцність і гнучкість.

Існує три види osb – плит:

  • без замків;
  • замки вздовж довгих сторін;
  • замки по периметру.

Розглянемо застосування цього матеріалу в будівництві.

Галузь застосування

При проведенні покрівельних робіт виступає як заміна обрешітки. Наскільки простіше прикріпити плитний матеріал, а не дошки. При цьому досягається ще й такий ефект, як тепло-і звукоізоляція.

При проведенні робіт по заміні статі може osb плита служити як чорновим, так і чистовим покриттям. Володіє прекрасною звукоізоляцією і не горить. Після відповідної обробки лакофарбовими матеріалами виходить приємний для ока підлогу.

Можливе використання для обробки зовнішніх і внутрішніх стін. Шпалери прекрасно тримаються на такій поверхні. Зовні можливе застосування різного роду Колерова просочень.

Непогано підходить і для будівельної опалубки. Легко піддається обробці будь-яким деревообробним інструментом для створення необхідних контурів.

Osb – плиту використовують для зведення каркасних житлових будівництв. Такі споруди приходять на зміну щитовим будинкам. Дуже красиво виглядають побудовані з неї альтанки, садові меблі. Так як міцність матеріалу висока, знаходить застосування при монтажі двотаврових балок і сходових майданчиків.

До її переваг слід віднести таку важливу характеристику, як водовідштовхувальне властивість, так, до її складу входять смоли і віск. На відміну від дерева плита не гниє, не деформується, не кришиться, не боїться шкідників. Є екологічно безпечною.

З представлених на ринку деревно – стружкових плит Орієнтовано – стружкова Плита (osb) є явним лідером, так як це дуже якісний і надійний матеріал. Перед придбанням необхідно звернутися до фахівців за консультацією. Виходячи з ваших вимог вони дохідливо пояснять яка плита потрібна, запропонують організації та фірми, які займаються її продажем.