Більшість людей задаються питанням про те, яку колоду вибрати для будівництва зрубу?

Колоди під зруб можуть бути оциліндрованими. Це є прожектом сучасної технології. У цьому випадку використовують спеціальний верстат, за допомогою якого можна надати стовбуру дерева рівну поверхню. У цьому випадку, коли відбувається укладання вінців один на одного, не відбувається утворення поділи. Діаметр абсолютно кожної колоди, а також глибина паша повинна відрізнятися. У тому місці, де відбувається кладка вінців починає утворюватися западина такої ж ширини, як укладальної паз і колоду. Якщо збільшувати глибину паза, то можна значно збільшити його ширина, але при цьому затратити велику кількість віденців, які необхідна для набору загальної висоти зрубу. Час виготовлення такого колоди займає близько двох тижнів. За цей час він проходить кілька етапів обробки, до якому відноситься оцілінлровка, а також нарізка пазів і чашки. Вибравши саме цей варіант, ви зможете заощадити час на складання.

Між іншим, забор из профлиста ви можете замовити на сайті master-stroy-ekb.ru просто зараз за найдоступнішими цінами.

Можна використовувати і окоренной колоду. Це пхав сосни, з якого вручну була знята кора. Обов’язково, зверніть свою увагу на те, що такий матеріал є ідеальним варіантом для будівництва лазні. Тому, що воно не тільки здатне досить добре відштовхувати вологу, але і передавати запах свіжої деревини. Його недоліком вважається те що за короткий проміжок служби окислюється поверхню колод, що а надалі веде за собою почорніння. Також через те, що у нього є м’яка текстура, то на ній дуже часто поселяється велика кількість комах. Вибравши саме цей варіант, вам доведеться постійно підфарбовувати стіни, тому, що інакше він прослужить короткий кількість часу. Також найбільш часто в будівництві використовують саме стругана колода. Виглядає воно найбільш привабливо, ніж попередні варіанти. Обробляють його тільки вручну, при цьому зовнішній щільний шар повинен залишитися.

Для того, щоб правильно підібрати матеріал призначений для будівництва. Вам необхідно обов’язково порівняти вартість, якість і просту експлуатацію. Вдалого вибору! Дякую за увагу!