Сьогодні різноманітність меблів для дому настільки рясніє новими моделями, що сучасному покупцеві зробити вибір досить непросто.

Каркаси з різних матеріалів, стиль і колірна гамма, конструкції – всі ці показники потрібно ретельно вивчити перед тим, як визначитися з покупкою нових меблів. Якщо попереду вас чекає покупка нового дивана, то зверніть увагу на дивани акордеон. Вони зручні, практичні, функціональні і комфортні. І якщо подібна назва викликає тільки здивування, то в повсякденному житті кожна людина бачила такі дивани в інтер’єрі не один раз.

Які переваги має диван акордеон?

Такі моделі повністю універсальні і відмінно підходять і для посиденьок з друзями, і для денного сну перед телевізором. Дивани акордеон просто ідеально здатний вписатися в будь-який інтер’єр, так як створені виробниками моделі характеризують найрізноманітніші стилі. Унікальна конструкція дивана акордеон забезпечує його міцність і довгий термін експлуатації. Без особливих зусиль диван розкладається, тим самим виходить два спальних місця з рівною і гладкою поверхнею. Після сну легким рухом руки диван також зручно повертається у вихідне положення.

Унікальна конструкція механізму

В дивані акордеон рухливий механізм є частиною каркаса, а сам диван складається з трьох частин: передня і задня частина спинки, сидіння. Після того, як диван буде розкладений, все три частини утворюють цільну поверхню, на якій зручно не тільки спати, а й просто проводити час під час відпочинку. До речі, якщо диван акордеон призначається як додаткове спальне місце, рекомендується використовувати ортопедичний матрац, який забезпечить правильне положення хребта і комфортний сон.

Залежно від моделі дивани акордеон можуть бути односпальним, півтораспальними і двоспальними. Невеликі габарити перших двох видів дозволяють використовувати їх в невеликих приміщеннях або дитячій кімнаті. Варто окремо відзначити збірку дивана, адже в разі поломки вся арматура і кріпильні елементи можуть бути замінені без особливих зусиль. При облаштуванні інтер’єрі диван акордеон можна встановити як впритул до стіни, так і в центрі кімнати.