Будь-яка людина в квартирі хоче відчувати себе максимально спокійно, затишно і безпечно.

Погана двері забезпечує недостатню звукоізоляцію: через це чути всі звуки з під’їзду, навіть топом собаки по сходовій клітці.

Постійність таких звуків напружує, а значить, не про який комфорт мова вже не йде.

Вхідні двері повинні бути надійним захистом, а також прикрасою входу в житло. Гості, які прийдуть, в першу чергу оцінять саме її. Є думка, що для зловмисників не важливо, яка стоїть двері.

Але, погодьтеся: та, яку простіше, швидше і тихіше розкрити привертає значно більше уваги ніж та, де рівень захисту значно більше. Саме тому, до питання вибору дверей варто підійти максимально відповідально.

На що звернути увагу при виборі вхідних дверей?

Серед найважливіших аспектів можна виділити наступні:

  • Рівень захисту. Є різні вбудовані замки з різними ступенями захисту. Чим більше тим краще. Матеріал, який використаний в якості утеплювача двері. Найкращий варіант – негорюча мінеральна плита. Вона стійка до холодів, а також характеризується відмінними шумоізоляційні властивості.
  • Вага. Прийнято вважати, що гідно захищені моделі апріорі не можуть бути надмірно легкими, оскільки самі сталеві листи, які використовуються в якості захисту, мають немаленький вагу. Саме тому тут доведеться зробити досить складний вибір: легка, яку просто зламати або важка, але більш захищена двері.
  • Зовнішній вигляд. На сьогоднішній день існує досить багато різновидів обробки: як внутрішньої, так і зовнішньої. Зсередини можна навіть поставити дзеркало: якщо є необхідність економити вільний простір. Зовнішня сторона менш вимоглива до дизайну. Однак, дуже химерний варіант може здатися зловмисникам привабливим: в цій квартирі точно є, що брати.
  • Антивандальні характеристики. Якщо про збереження двері немає стовідсоткової впевненості, то варто купувати виріб з простою зовнішньою обробкою. Це допоможе заощадити час, нерви і гроші.
  • Протівоогненние властивості. На жаль, не всі металеві двері здатні гідно стримати удар жаром і вогнем. Хоча метал більш преимуществен в цьому випадку, ніж дерево, варто віддати перевагу тому варіанту, який має спеціальну обробку від пожеж.

Якщо здається, що одні двері здатна захистити краще, ніж інша, але за неї доведеться віддати більше коштів, краще не економити.