На сьогоднішній день, сучасне виробництво опалювальних систем, зробило крок далеко вперед. З’явився великий вибір обладнання для опалення. Найпопулярнішими, з яких, є біметалеві радіатори. Вони зібрали в єдину конструкцію всі властивості декількох традиційних варіантів. 

Перш ніж, придбати цей пристрій варто дізнатися про їх технічних і зовнішніх характеристиках, а також зрозуміти яка кількість секцій потрібно для приміщення, в якому вони будуть розміщені.

Біметалічні вироби є важливою частиною повноцінної опалювальної системи, яка здатна забезпечити віддачу тепла. Створено батареї зі сталі та алюмінію. Завдяки різним властивостям, матеріали під час взаємної роботи дають хороший результат. З тієї причини, що у алюмінію висока теплопровідність, а сталь легко переносить найвищу ступінь тиску.

Особливості

Структура радіатора складається з секцій, в кожну частину якої входить два елементи. Відділення, яке знаходиться всередині створено зі сталі і несе функцію передачі теплової енергії від теплоносія до другої зовнішньої частини алюмінієвого складу, яка має безліч поділів створюють ефективний конвекційний процес. Щоб контролювати потужність радіатора під відповідні параметри приміщення, в кожну секцію вставлені різьблення з кожного боку.

Біметалічні радіатори виробляються різних розмірів і форм, що дає можливість вибрати найбільш підходящий варіант, і найбільш відповідний площі споруди.

Варто виділити такий важливий момент, що за технічними характеристиками пристрій даного виду набагато вище, ніж аналогові показники найбільш типових батарей і регістрів. Дуже вагомим критерієм для централізованих систем опалення, є переносимість високої робочого тиску. Це ще один плюс, в сторону біметалевих пристроїв, так як їх внутрішня конструкція здатна витримати до сорока атмосфер.