Які меблі можна поставити в гардеробну?

Існує кілька варіантів:

  • Стільникові конструкції, які є сукупністю сітчастих модулів, виконаних з дроту і покритих емаллю.
  • Меблі корпусного типу.
  • Алюмінієвий каркас, на якому за допомогою універсальних полкодержателей встановлюються полки, модулі та ін. Як правило, в такій кімнаті світло, оскільки відсутні глухі перегородки. Вгорі кріпляться вішалки і полиці, а внизу розміщуються комоди.
  • Іноді стіни обшиваються декоративними панелями з ДСП, на яких кріпляться полиці і модулі для зберігання речей. Ємності на коліщатках можуть просто стояти на підлозі.

Зверніть увагу, що на сайті http://www.svarka-sb.ru/kovroderzhateli.html ви можете придбати якісні ковротримачі по доступних цінах вже зараз.

Після того як ви вирішите, що буде являти собою гардеробна, залишиться подумати, якими ще предметами наповнити її.

Це можуть бути полиці для взуття, прасувальна дошка, спеціальна штанга, на якій висять плечики (як варіант – штанга-ліфт, яка піднімається і опускається на 80 см і управляється ручкою) та інше.

Як і для шафи-купе, розмір гардеробної визначається плануванням квартири, а стандартний варіант матеріалу, з якого можна виконати обладнання, – це алюмінієві стелажі.

Але і тут тільки від наявності коштів залежить те, на якому варіанті ви зупинитеся, оскільки можна застосувати і ДСП, і пластик, і масив дерева.

У звичайний набір для вбиральні входять тумби, консолі, антресолі, полиці і комоди, а також останні модні доповнення – брючніци (конструкція з 7 штанг, оснащена системою проти зісковзування), сітчасті модулі, галстучніц (спеціальні вішалки для краваток і ременів, які можуть бути звичайними або висувними, оснащеними поворотним механізмом).

Штанга – обов’язкова приналежність вбиральні. Вішалами можуть бути стандартними і торцевими. Останні висуваються вперед і найбільш зручні в вузьких кімнатах.

Замість них останнім часом використовується пантограф, що представляє собою ліфтову вішалами і має вантажопідйомність близько 18 кг. Він розрахований на 10 000 циклів «підйом – спуск» і кріпиться до задньої або бічної стінки.