Настінне дзеркало може бути серйозною перевагою при декоруванні вашої ванної кімнати.

Оскільки воно відображає світло, то допомагає висвітлити і розширити навіть найменші і найтемніші кімнати, щоб зробити їх більш зручними і привабливими. Настінне дзеркало також може додати вашій кімнаті декоративний вигляд, що робить його ідеальним фокусом для вашого простору. Ключ у виборі правильного дзеркала для вашої кімнати або ванною і образу, який ви хочете створити.

Враховуйте розмір

Перше рішення, яке ви повинні зробити, збираючись купити дзеркало у ванну кімнату, – наскільки воно повинно бути великим. На розмір дзеркала повинні впливати кілька чинників – розмір стіни ванної, на яку ви його встановлюєте, і то, наскільки сильно ви хочете, щоб дзеркало фокусувало на себе увагу у вашій ванній кімнаті. Якщо ви вішаєте дзеркало на велику стіну в своїй вітальні, їдальні, спальні або ванній і хочете зробити сміливе заяву, виберіть дуже велике дзеркало розміром від 25 до 31 дюймів з кожного боку. Якщо ви використовуєте дзеркало в якості акценту на невеликій стіні поруч з вашим входом, вам може знадобитися всього лише 10 дюймів з кожного боку. Виміряйте стіну, щоб ви знали, скільки місця вам потрібно для роботи, і визначте, скільки з неї ви хочете, щоб дзеркало заповнило.

Розгляньте форму

Хоча квадратні і прямокутні варіанти зазвичай є найбільш поширеними, ви можете знайти настінні дзеркала різних форм. Квадратне або прямокутне дзеркало пропонує найбільш традиційний вид, але вибір дзеркала незвичайної форми може привернути увагу до стіни, навіть якщо дзеркало маленьке або не має декоративної рамки. Для простого, але вражаючого виду виберіть кругле або овальне настінне дзеркало. Чарівні трикутні і ромбовидні дзеркала можуть додати химерний штрих до кімнати. Однак, якщо ви хочете зробити велику дизайнерське заяву, використовуйте сміливе дзеркало у формі зірки, яке обов’язково приверне увагу.

Розгляньте стиль

Деякі настінні дзеркала не мають рамок – їх розмір або форма дають їм сильну присутність у вашій кімнаті. Однак, коли ви купуєте дзеркало, ви також можете вибрати стиль з рамою, в яку входить декоративне оздоблення. Виберіть простий дерев’яний, металевий або пластиковий каркас для гладкого, обтічного виду. Для більш формального, драматичного погляду, знайдіть дзеркало з пишною позолоченої рамою, щоб служити сильним фокусом для вашої кімнати. Ви також можете вибрати комплект меблів для ванної кімнати, що б ваше дзеркало виглядало максимально вигідно в рішеннях продуманих досвідченим дизайнером.

Розгляньте колір

Якщо ви вибираєте дзеркало з декоративною рамою, виберіть варіант в кольорі, який поєднується з іншим декором ванної кімнати. Базова рамка чорного, білого або дерев’яного тону може поєднуватися практично з будь-якою схемою декорування. Позолочені метали, такі як золото або срібло, додають шикарний вид, який добре вписується в формальний або сучасний декор. Якщо ви вибираєте настінне дзеркало з кольоровою рамкою, подумайте про те, як колір рамки грає проти вашого відтінку стіни, і постарайтеся створити контраст, що привертає увагу до дзеркала. Ви можете просто вибрати рамку в кольорі, який набагато темніше або світліше стіни, або вибрати кольорову рамку з іншим відтінком, ніж відтінок стіни, щоб створити природний контраст.