Гарантовано зробити свій дім комфортним можуть тільки люди, що піклуються про якість і надійність кожного предмета, який вони купують в дім. Зараз ми поговоримо про ванні кімнати, адже ці приміщення дуже часто облаштовують неправильно, допускаючи надто багато помилок.

Предметом нашої розмови буде піддон для душа, тому стаття буде особливо цікава власникам душових кабін. Точніше людям, які збираються купити таку кабіну.

При виборі такого піддону доведеться враховувати безліч чинників – від елементарного (матеріалу) до форми. Зараз пропозиція таких товарів дуже зросла, адже будується багато будинків з невеликими вбиральнями. Туди треба вмістити всю сантехніку, плюс меблі у ванну кімнату. Тому всі предмети потрібно підбирати обдумано.

Матеріал

Найголовнішим в разі вибору піддону для душа має бути критерій надійності. Тому матеріал потрібно вибирати в першу чергу, а потім дивитися на глибину і форму. Зараз дуже затребувані моделі з акрилу. Після покупок ванн люди переконалися, наскільки цей матеріал міцний і практичний, якщо говорити про відхід. Дуже міцними будуть моделі з чавуну. Звичайно, їх вартість буде вище, зате по надійності ці вироби найкращі.

Можна вибрати кераміку, тоді піддон буде гармоніювати з раковиною. Обов’язково подбайте, щоб покриття було антискользящим. Тоді можна буде не переживати, що поскользнётесь на поверхні, впустивши, наприклад, мило. Це дуже важливий фактор вашої безпеки, тому нехтувати ним не варто. Перейдемо до питання глибина самого піддону, адже тут теж є безліч варіантів для вибору.

Відповідна глибина

Практично все тут буде залежати від вашого дизайну. Якщо ви вибрали стилістику лофт, підійде максимально плоский піддон для душа. В інших випадках можете вибирати середню або глибоку модель. Відразу акцентуємо увагу на глибоких варіантах, які дуже зручні. Тут ви зможете зручніше сісти, якщо ваша душова кабіна передбачає сидіння. Можете перуть речі, якщо тазик у вас у ванній кімнаті не поміщається. Завжди знаходяться речі, які в пральну машину класти небажано.

Саме для таких випадків може стати в нагоді висока конструкція. Якщо є маленькі діти, спокійно купайте їх в такому виробі. Давно доведено, що використання спеціальної ванночки не обов’язково. Таким чином, ви можете підібрати собі виріб будь-якої глибини. Найбільший асортимент можна знайти у виробника Geberit. Хороша якість в даному випадку буде вам гарантовано, адже фірма давно займається експортом своєї продукції. Це говорить про її затребуваності в європейських країнах, і, відповідно, відмінній якості.