Інтер’єр ванної кімнати повинен створюватися з усією ретельністю, так як це приміщення є одним з найбільш важливих в нашому домі. Від його комфортності, зручності і затишку буде залежати, з яким настроєм ми будемо виходити з дому. Тут немає дрібниць, тому необхідно уважно підходити до вибору меблів, які будуть встановлені ​​у ванній кімнаті.

Види меблів для ванної

Стандартний комплект складається з:

– підвісної шафки;
– тумби з раковиною;
– додаткової підлогової тумби;
– шафи або пенала;
– дзеркала.

Крім того, тут повинна бути білизняна корзина і поличка для рушників. Багато що визначається габаритами кімнати. Наприклад, якщо у вас багато місця, то тут може бути розміщена велика гідромасажна ванна.

Критерії вибору меблів для ванної

Є три основних параметри, яким повинна відповідати меблі. Вона повинна мати високий рівень водостійкості, бути функціональною і естетично привабливою. Сьогодні на ринку представлені якісні вітчизняні та іноземні колекції.

Матеріали для виготовлення меблів для ванної

Для ванної кімнати краще всього підійде меблі, в виготовленні якої застосовують пластик. Якщо ви віддаєте перевагу дереву, то вибирайте меблі для ванної з дуба, так як при попаданні вологи він стає тільки твердіше, але це задоволення не з дешевих. Для того, щоб дерев’яні меблі якомога менше вбирала воду, на неї наносять додатковий захисний шар у вигляді корабельного лаку. Не так давно з’явилася меблі для ванної кімнати, при створенні якої використовують поліуретан. Спочатку цей матеріал використовували для виробництва яхт і водних лиж. У наш час він знайшов своє застосування і в меблевому виробництві.

Перевірка якості меблів для ванної

Перш за все, зверніть увагу на фарбу, вона повинна бути нанесена рівно, без патьоків. Якщо ж мова йде про фурнітуру, то має сенс звертати увагу на предмети меблів, в яких присутні металеві хромовані елементи, різні види ніжок, ручок, гачків. Це більш довговічні вироби, на відміну від пластмаси, вид якої псується через кілька місяців. Також потрібно проаналізувати якість раковини. Перевірте її на слух, якщо ви чуєте приємний дзвін після простукування, то все в нормі, якщо ж звук є глухим, то в ній є тріщини.