Меблі для ванної кімнати в даний час представлені ​​в дуже великому асортименті. Багатьох мучить цікаве питання про те, де і як розмістити меблі у ванній кімнаті. Якщо ванна кімната значних розмірів, то можна подумати не тільки про розміщення пральної машинки, але і невеликого крісла.

Досить багато виробляють санвузли невеликих розмірів. Шафки різних розмірів і конструкцій входять в комплект меблів. Ці меблі може бути простих і складних конструкцій на коліщатках. Проста конструкція складається тільки з «Мойдодира», а ось складна включає в себе тумби, умивальник, навісну шафу і поличку з дзеркалом.

Меблі підрозділяється на збірну, підлогову і настінну. Плитка на це звичайний «Мойдодир», який встановлюється на підлогу. Мойдодир найкраще купувати на ніжках.

Адже підлогу в ванній кімнаті не завжди сухий, а вологість має властивості позначатися на цоколі, і зовсім не важливо, з якого матеріалу він виготовлений. Ідеально в цьому випадку підійдуть ніжки з металу. Це полегшить витирання пилу під тумбою. Однак досить схожа конструкція може кріпитися на стіні.

Найбільш альтернативне буде рішення, якщо ви під раковину виберете стільницю. Треба при її виборі пам’ятати про те, що практичність вище за все. І все тому, що саме на неї припадає дуже велике навантаження. Найкраще виготовити її з натурального дерева, швидше за все з сосни або дуба або ж МДФ і пластика. Але якщо взяти як приклад, то стільниці бувають різні як з міцного скла, так і зі штучного каменю. Вони, звичайно, коштують недешево і вимагають більш ретельного догляду. Дорожча за звичайну варто раковина зі скла, але якщо вона сподобалась, то необхідно придбати. Але все-таки більш підходяща раковина звичайна, на ній не сильно помітні сліди, які залишає вода.