Видів теплих підлог кілька, але особливою популярністю у власників приватних будинків і квартир користуються нагрівальні мати. Ціна у них доступна, експлуатаційний термін тривалий, підлогу прогрівають рівномірно і монтується швидко.

Особливість нагрівального мату полягає в тому, що ви купуєте готове до застосування тепле покриття – нагрівальний кабель зафіксований на спеціальній сітці.

Тим самим економиться час необхідний на монтаж, укладання проводиться рівномірно, поверхню, відповідно, теж прогрівається однаково по всій поверхні підлоги.

До речі, якщо вас цікавлять бухгалтерские курсы онлайн, більш детальну інформацію ви можете дізнатися на сайті danco.com.ua вже зараз.

Конструкція нагрівальних матів

Дана конструкція має наступні компоненти:

  • Пластикова, стекловолокнистая або силіконова сітка.
  • Нагрівальна конструкція, що складається з кабелю (екранованого алюмолавсановой стрічкою), сполучної муфти і дроти живлення.

При покупці враховуйте, що нагрівальний мат може мати одножильний або двожильний провід. Цей момент важливий ось з якої причини:

1. Мат з одножильним проводом оснащений двома установочними проводами, тобто при здійсненні монтажу обидва кінці повинні знаходитися поруч – вам доведеться з кінця монтажу тягнути дріт в його початок.

2. Мат з двожильним проводом підключається до джерела живлення одним кінцем, на іншому встановлюється кінцева муфта, тобто протягувати кабель в початку монтажу немає необхідності.

Таким чином, має місце різний спосіб підключення. Перший тип статі коштує дешевше, зате другий набагато простіше укладати. Так що вибір за вами.

Експлуатація нагрівальних матів

Безпека і тривалість періоду експлуатації знаходяться в прямій залежності від якості муфтового з’єднання і нагрівального кабелю. Сучасна продукція виготовляється зі спеціальних матеріалів, що дозволяє полам безперебійно служити не менше 20 років.

Потужність теплої підлоги залежить від того, яким кроком покладений кабель. Більшість матів забезпечує комфортний обігрів приміщення.

Дані мати рекомендовані для укладання в прямокутних або квадратних приміщеннях. Для кімнат зі складною геометрією (при наявності ніш, еркерів, сферичних виступів і т.п.) зручніше використовувати автономно укладається нагрівальний елемент.

Крім того, дані підлоги просто порятунок в тих випадках, коли немає можливості підняти рівень підлоги, їх можна монтувати в невеликому шарі плиткового клею.