Декінг-дошка з’явилася на ринку будівельних матеріалів відносно недавно. Однак відмінні характеристики цього підлогового покриття зробили декінг ідеальним матеріалом для застосування на відкритому повітрі.

Широка колірна гамма террасного настилу дозволяє використовувати декінг практично в будь-якому дизайнерському проекті, але і це ще не всі переваги дошки з ДПК.

Довгий термін служби

Декінг-дошка може прослужити до 30 років, причому покриття не вимагає спеціального догляду під час всього терміну експлуатації. Тривалим терміном служби декінг зобов’язаний унікальному складу – дошка практично наполовину складається з деревини, а 45% займають синтетичні добавки.

Таке поєднання компонентів робить декинг-дошку практично невразливою для впливу вологи, перепадів температур (від +60 до -50), агресивних речовин і механічних пошкоджень.

Терасний настил навіть після кількох років служби не змінить свій колір через вплив сонячних променів або під впливом інших факторів.

На декинг-дошку можна сміливо ставити важкі меблі, їздити по покриттю на машині. Терасний настил витримає навіть випробування вогнем – завдяки додаванню ПВХ декінг є абсолютно негорючим матеріалом.

Практичність

Декінг володіє широкою сферою застосування. Зазвичай цей матеріал використовується для обробки пірсів, причалів, спусків до басейну і в інших місцях поблизу води.

Це не випадково – декінг має ребристу, неслизьку поверхню, що робить його безпечним при попаданні на поверхню води. Такими властивостями не можуть похвалитися штучний камінь або звичайна деревина.

Завдяки високій зносостійкості декінг також можна використовувати для оформлення терас, садових доріжок, спортивних або дитячих майданчиків.

За рифленої поверхні дошки приємно ходити босоніж, на ній ніколи не з’являться занози і шорсткості (в цьому заслуга деревно-полімерного композиту), тому декінг можна застосовувати і при внутрішнього оздоблення будинку.

Простий монтаж

Для террасного настилу потрібно мінімум інструментів і особливих навичок, тому монтаж можна виконати самостійно, без залучення фахівців.

Встановлювати декінг-дошку можна на будь-яку поверхню (бетонну, гравійну), виняток становить лише заболочена ґрунт. Однак і в такому випадку вихід є – досить зробити хорошу дренажну систему.

Ціна

Вартість декинг-дошки може здатися досить високою, проте це тільки на перший погляд.

Підрахуйте витрати на її покупку, розділіть на неймовірно довгий термін служби (не забудьте, що її обслуговування не варто ні копійки), і в результаті виходить, що декинг-дошка повністю виправдовує свою ціну.