Досить складно купувати різні кухонні меблі і поєднувати модульні комплекти в єдину систему. Слід зазначити, що дуже часто складові модульних комплектів кухонь не підходять один одному, так як одні з них дуже помітні і відволікають увагу від загальної обстановки. А ось столи і стільці, які мають незвичайний дизайн, будуть занадто грубо виглядати на загальному тлі.

Отже, при поєднанні різних комплектів меблевих наборів від різних виробників призведе до того, що розкішні меблі буде виглядати грубо чи сумно. Так, кухонні меблі на замовлення може вирішити багато проблем в дизайні, які пов’язані не тільки з розмірами приміщення, але і з різного роду кольоровою гамою і стилем кімнати.

Основними перевагами кухні під замовлення є наступні моменти:

  • Всі елементи композиції виконані в єдиному кольорі і виглядають досить акуратно.
  • Модульні комплекти мають пропорційну місткість, тому при монтажі не спостерігається непотрібних зазорів, і цей факт дозволяє економити простір кімнати.

Коли створюється індивідуальний проект, в обов’язковому порядку проводиться розрахунок кількості люстр, різного роду вентиляційних решіток, і не потрібно буде вирізати в шафі отвір для того, щоб вставити розетку.

Основними перевагами для клієнта при замовленні кухонних меблів є те, що він набуває повний набір необхідних меблів для кімнати. І лише після цього сміливо може набувати різні аксесуари для кухні, такі як посуд, скатертини, різного роду столові прилади. Клієнту не потрібно буде вивчати лінійку меблевих товарів представлених меблевих магазинах. Думати про те, як доставити меблі додому і зробити її монтаж.

Віртуальний проект кухонь під замовлення

Проектуються сучасні кухні за допомогою спеціальних програм, які дозволяють показати клієнту, як буде виглядати інтер’єр його майбутньої кухні. Проводячи мишею по проекту меблів, можна змінити як колір, так і її розмір, форму, можна пересувати модулі на кілька метрів або зробити шафки більш компактними все залежить від побажань клієнта Незважаючи на всі перераховані вище переваги кухні під замовлення, клієнт не завжди вирішується на дану покупку , слід зазначити, що ціна на індивідуальне замовлення, кухні висока.

Кожна гривня вкладена в даний проект виправдає себе і кухня, виготовлена ​​на замовлення буде набагато зручніше і функціональніша, ніж звичайний стандартний кухонний гарнітур. Тих, хто відвідував меблеві салони і бачив проекти кухонь під замовлення, залишали свій вибір на користь такого типу меблевого інтер’єру.