Традиційно меблі, виготовлені з тикового дерева, використовують для екстер’єру. Тобто для облаштування відкритих терас, двору чи саду. Такі меблі відмінно виглядають і володіють високою функціональністю.

Для жителів південних регіонів переважно вибирати меблі для екстер’єру, що має залізну основу, а жителям півночі краще зупиняти свій вибір на повністю дерев’яних виробах. Втім, меблі в будь-якому випадку краще прибирати на сезони з поганою погодою з відкритого повітря, щоб уникнути її передчасного псування.

Але повернемося безпосередньо до меблів, виготовленої з тика. Вона завжди має високу якість, і тому вже стає чудовою альтернативою пластику при облаштуванні приватних ділянок і дач. Крім того, вона, безсумнівно, перевершує в плані естетики з металевої і тим більше синтетичної меблями.

Природний «інтер’єр» найкраще поєднується саме з натуральними матеріалами, і в першу чергу деревиною.

До переваг меблів з даного дерева можна віднести:

  • В першу чергу довговічність, що помножена на високу міцність;
  • Далі, безсумнівно, слід зазначити легкість догляду за нею;
  • Крім того, такі меблі відрізняється зносостійкістю, що і визначає її як меблі, придатну для використання в екстер’єрі;
  • Особливості її фактури роблять її універсальною для застосування в найширшому спектрі стилів.

Міцність і зносостійкість меблів з даного матеріалу – заслуга особливостей деревини. Відомо, що тик є вельми твердою породою дерева, що володіє великою щільністю.

Крім того, за рахунок високої кількості маслянистих речовин в тканинах цього дерева вироби з нього не потребують додаткового захисту. Схожими характеристиками наділена лише меблі, створені з мербау.

Варто дати кілька простих порад щодо вибору виробів з тика для екстер’єру. Якщо меблі з цього дерева купується для облаштування альтанки, слід звернути увагу на спосіб, яким кріпляться її елементи.

Найбільш міцними при експлуатації визнані шкани, виготовлені з дерева. Перебуваючи на відкритому повітрі, кріплення поступово розбухають, тим самим тільки ще більше фіксуючи. В цьому плані фіксація виходить куди більшою, ніж при застосуванні фінтів, цвяхів або клею.

Нерідко металеві металовироби нерідко приховують під пробками. Це потрібно враховувати, так як з часом пробки мають звичку випадати, псуючи естетичний вигляд меблів.