У вас з’явилася дача або заміська ділянка? І ви хочете перетворити їх і створити у своєму другому будинку надзвичайний комфорт, отримати задоволення від його зовнішнього вигляду. Давайте разом подумаємо про те, як це зробити.

Для справжньої окраси садової ділянки часто застосовують ковані вироби. Вони стають дуже модними в дизайні садових і заміських ділянок. З’явилися нові майстри, які в змозі створити своїм руками ковані вироби чудової якості. Їх творіння здатні перетворити будь-яку дачу в «територію насолоди» для вас, ваших друзів і близьких.

Перш за все, садову ділянку – з’єднання з природою, розумний дозвілля і можливість оздоровлення. Ви інтенсивно зайнялися садом і городом, весь вільний час йде на садові клопоти. Але, з іншого боку, садову ділянку – візитка, по якій можна скласти думку про забезпеченість його господаря. Для додання ділянці особливої, неповторної краси в його дизайні застосовують вироби з кованого металу. Що може бути прекрасніше кованих троянд, ажурних прикрас забору або кованих меблів?

Дуже багато коштів, здоров’я і любові вкладено в садову ділянку. І звичайно, все це необхідно захистити від непроханих гостей і сторонніх поглядів. У цьому вам допоможе кована огорожа. Вона також послужить і прикрасою ділянки і буде сприяти створенню затишку на всій території. Візерунки кованої огорожі будуть залежати від фантазії господаря. Різновидів огорож дуже багато. Це і списи, спрямовані вгору, плетіння виноградної лози, вигадливі вензелі з використанням троянд та інших квітів.

Що може бути прекрасніше приготування шашлику на свіжому повітрі в компанії друзів і родичів? Але погода мінлива, і раптово Нехай дощ може зіпсувати свято. Від примх погоди врятує кована альтанка. Розлучений в ній вогнище не згасне при будь-якій погоді. Крім цього, альтанка буде служити прикрасою дачі – ковані лавочки з м’яко зігнутими ніжками, шкіряні сидіння, небувалої краси столик і барбекю. Все це дасть можливість усім присутнім відчути себе аристократами.

Методом художньої ковки можна виготовити різноманітні деталі для ландшафтного дизайну. Матеріал під час кування ставати податливим, що дозволяє вмілим рукам майстрів творити чудеса. Цим методом виробляють підвісні карнизи, ажурні фігури з кованого металу, вази для квітів, стовпчики – опори для рослин і інші садові приналежності.

Ковані вироби: садові меблі, містки над водоймами на ділянці, ліхтарі, урни будуть служити прикрасою ділянки і влітку, в оточенні пишної зелені, і навіть взимку.

Вироби, виконані методом художнього кування, створять садовій ділянці індивідуальність, унікальність і неповторність. Вони будуть довгі роки радувати вас і ваших гостей своєю красою.