У наш час більшість людей використовують в якості підлогового покриття ламінат, оскільки він відмінно імітує натуральний матеріал і коштує не так дорого як паркет. Але у ламінату є свої відмінності, про які потрібно знати. 

Головна відмінність ламінату від інших підлогових покриттів в тому, що за ним не потрібно ретельно доглядати під час експлуатації. Все що потрібно це протирати періодично його мокрою ганчіркою і зовнішній вигляд завжди буде залишатися красивим. Також ламінат відмінно переносить різні перепади температур і зовнішні впливи механічного типу. Якщо навіть ви пролили фарбу на покриття досить протерти його ацетоном і ніякої шкоди не буде. З натуральними матеріалами так зробити не можна, оскільки для їх чистки використовуються спеціальні засоби.

Ламінат без зусиль можна підібрати під різний інтер’єр, оскільки він має безліч відтінків. Є варіанти ламінату, які відмінно імітують не тільки натуральний матеріал, а й інші різні дорогі покриття. У наш час ламінат виготовляється за новітніми технологіями і його дуже легко встановлювати, що робить його відмінним покриттям підлоги для будь-якої квартири.

При виборі ламінату варто звертати увагу тільки на знайомого виробника, оскільки не знамениті фірми можуть використовувати сировину поганої якості. При правильній установці і виборі ламінату він прослужить вам довгі роки, а в разі чого заміна покриття буде не такою дорогою як паркету.

За допомогою такого Недорогостоящіе покриття можна зробити свою квартиру дуже затишною і красивою. Навіть система теплої підлоги без праці встановлюється під ламінат, і тому вам визначено варто звернути свою увагу на нього, коли зберетеся робити ремонт. Вдалих вам ремонтних робіт і нехай ваш вибір буде правильним.