Всі знають, що від якісної гідроізоляції душової кабіни багато в чому залежить довговічність використовуваного приміщення.

Необхідно точно дотримуватися технологічних процесів і використовувати якісні перевірені матеріали, що дозволить назавжди забути про протечках і появі грибкової інфекції.

Багато людей в останні роки частіше вибирають саме душові кабінки за їх компактність, зручність і багатофункціональність. Гідроізоляція душової кабіни, виконана якісно дасть можливість уникнути додаткових витрат на ремонт під час тривалої експлуатації. Неважливо самі ви будите займатися установкою кабіни або запросіть фахівців, головне переконайтеся, що захист від надлишку вологості стін, підлоги і стелі виконана в повному обсязі і не дасть просочилася воді пошкодити несучі конструкції будівлі. Краще зробити один раз добре, аніж щороку виправляти недоробки.

Які зони вимагають особливої ​​уваги при гідроізоляції душової кабіни?

Перед тим як почати монтаж кабіни переконайтеся, що всі монтажні з’єднання повністю герметичні. Покрийте зовнішню поверхню душової кабінки додатковим шаром гідроізоляції і переконайтеся, що ванна кімната має надійний захист від будь-якої вологи. Незважаючи на те, що з кабінки вологи на підлогу потрапляє мінімальна кількість, зробіть якісну гідроізоляцію, оскільки з часом накопичилася в бетонній основі волога почне руйнувати покриття.

Як зробити гідроізоляцію стін і підлоги?

Повністю дотримуйтесь запропонованим правилами, це послужить гарантією якості і надійності захисного покриття. Герметичність душової кабінки не дає підстави знехтувати гідроізоляцій ванної кімнати. Поведіть роботи якісно, ​​і ви ніколи не зіштовхнетеся з грибком і цвіллю.

Пол повинен мати невеликий нахил до середини приміщення, щоб випливає вода збиралася в одному місці, що зробить прибирання більш ефективною і результативною.

Бетонна основа необхідно ретельно перевірити і повністю закрити всі щілини, відколи й отвори цементним розчином.

Введення труб повинен зазнати ревізії і бути надійно закритий за допомогою рідкого скла або гумової мембрани.

Потім потрібно провести спеціальну антибактеріальну обробку дезінфікуючим складом, який знищить всі наявні мікроби і не дозволить грибкової інфекції розвиватися на стінах і стелі.

Після цього вся поверхня покривається шаром бітумної мастики або спеціальним гідроізоляційним синтетичним шаром мають відмінну адгезивность.

Зверху настилається рулонний гідроізоляція з нахлестом на стіни не менше двадцяти сантиметрів. Між собою полотно повинно так само мати нахлест не менше десяти сантиметрів. Шви зварюються між собою за допомогою паяльної лами, утворюючи непроникну мембрану.

Зверху робиться стяжка з армировкой, поверх якої потім укладається керамічна плитка.

Всі шви між плитками закладаються спеціальної затіркою, що має антибактеріальні властивості, які дозволяють розвиватися цвілі і грибка.

Після цього можна приступати до гідроізоляції стін. Вони повинні повністю покриватися шаром синтетичної смоли.

Після цього на неї прикріплюється мембрана, повністю захищає поверхню від будь-якого проникнення води.

Потім на стіну кріпиться керамічна плитка установка, якою починається з нижнього ряду і ведеться вгору по кілька рядів у день. Це дозволить нижньому ряду міцно з’єднатися зі стіною і служити надійною основою верхньому.

Всі шви обов’язково обробляються антибактеріальної пастою.

Пам’ятайте, заощадивши на матеріалах і зробивши неякісну гідроізоляцію можна зіткнутися з серйозною проблемою при експлуатації ванній, що неминуче спричинить за собою непередбачені фінансові витрати.

Матеріали для гідроізоляції душової кабіни

Промисловість випускає величезну кількість товарів, які можуть допомогти забезпечити надійний захист від будь-якої кількості вологи і не дозволяти з’явитися в кімнаті грибку і цвілі. Для того щоб ванна завжди залишалася привабливою і зручною і не довелося щорічно виділяти гроші на ремонт слід використовувати

Спеціальні антибактеріальні пасти для обробки поверхні стін, підлоги і стелі перед нанесенням гідроізоляційного захисту і після кріплення керамічної плитки.

Рідка гідроізоляція складається з безлічі штучних компонентів, куди входять епоксидні смоли. Вона забезпечує відмінну адгезивность і може щільно закупорити будь-які тріщини, відколи й пористу структуру несучих конструкцій.

Рулонний матеріал зручний і практичний. Він швидко кріпиться на будь-яку поверхню і здатний витримати влучення вологи, перепади температур і механічний тиск. Володіє довговічністю, зносостійкістю і екологічністю.

Обробна плитка може бути керамічної, пластикової, виготовлятися з натурального каменю або іншого матеріалу. Крім захисних властивостей має привабливий зовнішній вигляд і здатна надати ванній неповторний і ошатний вигляд, що не менш важливо для сучасної людини.

Сьогодні існує велика кількість гідроізоляційних матеріалів. Для правильного вибору найбільш підходящого виду захисту краще звернутися до фахівців, які допоможуть заощадити гроші і виконати роботу якісно.

Інноваційні способи захисту

Якщо душова кабінка розміщується в підвальному приміщенні, яке знаходиться, нижче рівня грунтових вод, потрібно з особливою ретельністю підійти до вибору матеріалів і використовувати сучасні технології для надійного захисту стін. В цьому випадку відмінно підходить ін’єкційна гідроізоляція, яка проникає в будь-які дрібні пори і перетворює поверхню в монолітну структуру здатну протистояти будь-якому попаданню вологи. Після такої обробки стін можна бути на сто відсотків упевненим, що кімната має чудову гідроізоляцію, і надлишок вологи не зможе зашкодити несучих стін.

Вирішивши провести гідроізоляційні роботи у ванній, перед установкою душової кабіни слід скласти детальний план і якщо у вас недостатньо досвіду краще порадитися з фахівцями. Пам’ятайте, що якісно зроблена робота не тільки надійно захистить приміщення, але і стане запорукою ефективної експлуатації будівлі. Одного разу витративши гроші, вам більше не доведеться думати про ремонт і можна не турбуватися про потрапила на стіни і підлогу воді.