При проведенні ремонту у багатьох людей постає питання, в якому стилі оформити ванну. Дизайнери радять звернути увагу на стиль модерн.

Він поєднує в собі останні модні тенденції. Стиль відмінно поєднується з будь-яким дизайном квартири, так як він найчастіше виконаний в спокійних тонах. Важливо знайти підходящу сантехніку, і елементи декору.

Характеристики

Стиль модерн багато в чому перегукується з мінімалізмом. Він відрізняється плавними лініями, м’якими тонами. Ванна, виконана в стилі модерн, характеризується затишною атмосферою, мінімумом речей, і спокійними відтінками. Дане приміщення повинно пробуджувати в людині гармонію, налаштовувати на релаксацію, і повне розслаблення.

Модерн відмінно підходить для оформлень ванній в багатоквартирному будинку. Найчастіше площу санвузлів не дає «розгулятися» дизайнерської фантазії.

Мінімалізм в стилі модерн дає можливість красиво оформити навіть маленьку ванну.

При виборі колірної палітрі варто віддати перевагу класичним сполученням кольорів. Багато зупиняються на пастельних тонах, або чорно-білому варіанті. Красиво виглядає золотий колір, і всі відтінки бежевого.

Можна вибрати квіткові варіанти оформлення, наприклад, рослини, зображені на одній зі стін ванною.

Вибір меблів

При оформленні ванної в стилі модерн потрібно вміло поєднувати авангардні рішення і декоративні елементи. Вибираючи меблі слід звернути увагу на асиметричний дизайн сантехніки, шаф.

Модерн характеризується наявністю великих вікон. У ванній віконний проріз можна замінити красивим дзеркалом. Важливо, щоб приміщення було досить просторим. Жителям невеликих квартир варто подумати про перепланування. Можна об’єднати ванну з туалетом, і вийде просторе приміщення, в якому знайдеться місце навіть пральній машинці.

Красиво виглядають асиметричні світильники. Дизайнери радять вибирати незвичайні мильниці, стаканчики для зубних щіток. Кожна деталь повинна гармонійно вписуватися в інтер’єр санвузла.

Важливо не перевантажувати приміщення меблями та аксесуарами. Людині потрібно відчувати у ванній простір і свободу. Потрібно залишити мінімум речей, решта прибрати.

У ванній в стилі модерн будуть доречні шафки, які кріпляться безпосередньо до стіни. Створюється ефект, ніби вони висять в повітрі. Можна вибрати раковину з цієї ж серії. У ванну можна поставити кошик для білизни, і невеликий столик. Краще віддати перевагу меблям з одного комплекту. Всі предмети повинні відрізнятися простотою форм. Варто замовляти меблі тільки у виробників, які давно зарекомендували себе на ринку.