В даний час для зведення дерев’яних будівель використовується цілий ряд різних технологій, кожна з яких має свої переваги. Часом забудовнику буває важко зупинити свій вибір на якомусь одному варіанті.

У тому випадку, коли планується зведення надійного красивого котеджу і виконання робіт хочеться провести в найкоротші терміни – найкраще зупинити свій вибір на технології каркасного домобудівництва, яку називають канадської.

Будівництво каркасного будинку можна проводити в будь-який час – і влітку і взимку. Це найголовніша перевага подібної технології. Вже через 2-3 тижні після початку будівництва будуть повністю змонтовані стіни і дах, а ще через 1,5 – 2 місяці можна заселятися в готовий будинок.

Каркасний вид будівництва має і багато інших суттєвих переваг, серед яких на першому місці мала вага матеріалу. Завдяки цьому під будь-який каркасний будинок не потрібно облаштовувати потужний фундамент, що дозволяє заощадити кошти без шкоди для якості будівлі.

Що важливо, будівельні роботи виконуються не тільки набагато швидше, але і для їх проведення не потрібно залучати важку техніку, довго чекати, поки вистоїться фундамент, стіни.

найціннішою гідністю канадського будівництва є простота збірки з SIP- панелей: вона цілком доступна навіть непрофесіоналові.

Всі роботи можна виконати самостійно, ніж додатково знизити вартість будинку і мінімізувати будь-які огріхи, що мають місце при роботі залучених з боку найманих робітників.

Після відвідин каркасних будинків на кожного особливе враження справляють дуже світлі кімнати. Ефект поліпшення освітленості кімнат – це наслідок невеликої товщини побудованих з SIP панелей зовнішніх стін.

Вікна в будинках з інших матеріалів більше нагадують бійниці, і в них для поліпшення освітлення потрібно збільшувати площу скління, що має свої недоліки.

Про переваги канадської технології говорить і той факт, що по ній можна зводити не тільки житлові будинки, але і проводити будівництво офісних приміщень, мініготелів, ресторанів, кафе, магазинів і багатьох інших приміщень, призначених для самих різних цілей.

Це можливо завдяки тому, що каркасні будинки відрізняються високою естетичною привабливістю, при малій товщині стін надійно зберігають тепло, мають відмінні звукопоглинальні властивості.